anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wyświetlacz nie przełącza się automatycznie na wizjer.sony a200

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
WADANAFI15-.
Poszukiwacz

Wyświetlacz nie przełącza się automatycznie na wizjer.sony a200

Witam, dostałam aparat a właściwie lustrzankę sony a200 i mam problem z wizjerem i wyświetlaczem. Chciałabym przelączyć na LCD ale nie ma takiej opcji (znalazłam na stronie sony opcji FINDER/MONITOR ) jest jeszcze

  • Na aparacie naciśnij przycisk MENU.
  • Wybierz Custom Settings (ustawienia niestandardowe).
  • Wybierz FINDER/MONITOR.
  • Wybierz Viewfinder (Wizjer)., niestety też nie widzę. Znalazłam informację że tym modelu można tylko pżez wizjer. Bardzo proszę o pomoc bo ze względu na wiek wizjer raczej odpada.

 

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@WADANAFI15-.  napisał(a):

Witam, dostałam aparat a właściwie lustrzankę sony a200 i mam problem z wizjerem i wyświetlaczem. [...] Bardzo proszę o pomoc bo ze względu na wiek wizjer raczej odpada.

 


Cześć!

Niestety Twój aparat nie posiada trybu umożliwiającego kadrowanie na ekranie LCD - ten tryb nazywa się Live View. Sony wprowadziło tę funkcję w modelach a300 i a350. 

 

Pozostaje Ci więc wyłącznie wizjer. Przykro mi.

 

Pozdrowienia!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
WADANAFI15-.
Poszukiwacz

Dziękuję bardzo, to już wolę mojego sony HX300. Pozdrawiam serdecznie. :slight_smile:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@WADANAFI15-.  napisał(a):

Witam, dostałam aparat a właściwie lustrzankę sony a200 i mam problem z wizjerem i wyświetlaczem. [...] Bardzo proszę o pomoc bo ze względu na wiek wizjer raczej odpada.

 


Cześć!

Niestety Twój aparat nie posiada trybu umożliwiającego kadrowanie na ekranie LCD - ten tryb nazywa się Live View. Sony wprowadziło tę funkcję w modelach a300 i a350. 

 

Pozostaje Ci więc wyłącznie wizjer. Przykro mi.

 

Pozdrowienia!

profile.country.PL.title
WADANAFI15-.
Poszukiwacz

Dziękuję bardzo, to już wolę mojego sony HX300. Pozdrawiam serdecznie. :slight_smile: