anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony jest bardzo wrażliwe na krytykę!

profile.country.PL.title
Silencer7
Nowicjusz

Sony jest bardzo wrażliwe na krytykę!

Sony jak dotąd było moją ulubioną marką. Miało styl, odpowiednią technologię, innowacyjność, wrażliwość na konstruktywną krytykę i przede wszystkim honor. Od dzisiaj twierdzę, że zeszło do poziomu Samsunga lub HP, które nie mają niczego z powyższych, a honoru tym bardziej. Liczy się tylko wynik w tabelce "zyski". Jestem w stanie to zrozumieć. Jednak od wiodącej firmy oczekiwałbym czegoś więcej, nie tylko parcia na zysk , bo on jest ważny i potrzebny w rozwoju. Sony zaczęło olewać swoich użytkowników, tak jak to robią konkurenci. Nie można zarejestrować urządzeń na stronie Sony, nie można zgłosić problemu , bo strona nie działa !!!!! Pycha kroczy tuż przed upadkiem, strzeżcie się Japońcy , bo wykoszą Was Chinole ...

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Dzień dobry,

 

bardzo dziękujemy za tę opinię. Zapewniam, że każda uwaga jest dla nas cenna i zawsze dokładamy wszelkich starań, by rozwiązać problemy. Strona internetowa mogła nie działać prawidłowo ze względu na ewentualne problemy techniczne, jednak już można bez problemu z niej korzystać.

 

Podsyłam przydatne linki:

- sprzęt można zarejestrować na MySony, do czego serdecznie zachęcamy: https://www.sony.pl/mysony

- wszelkie problemy można zgłaszać przez formularz na naszej stronie internetowej: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Nfsfan83
Poszukiwacz

Jak napisałem w swoim wątku:

 

"....I tutaj znowu pojawia się teza którą wysnułem na początku, Sony cenowo chce dorównać innym a nie na tym trick polega"

 

Panowie od SONY nie ceną ale jakością, jakością trzeba walczyć o klienta :slight_smile:

 

Sony kupowało się kiedyś bo było to "coś" lepszego (tak samo jak Panasonic czy Sharp - dla mnie trójca best of Japończyków) a teraz to wygląda tak płacisz za logo często samo, ale jakość wykonania średnia. Mam 40W705C na VA i świetny procesor skalujący X Reality Pro ale ten tv kupiony w 2015 na premierę kosztował 2599 zł !!! a teraz kupisz za to, 60 cali? na czymś muszą oszczędzać :wink: