anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

4K/60Hz Update do HDMI 2.0 serii X9 (55, 65)(84 przez serwis)

ROZWIĄZANE
GmeruHD
Użytkownik

4K/60Hz Update do HDMI 2.0 serii X9 (55, 65)(84 przez serwis)

Od paru dni dostępny jest bardzo ważny update dla posiadaczy telewizorów 4K serii X9. Ma on oznaczenie PKG4.000 i zamienia jedno złącze HDMI 1.4 na wersję 2.0. Kto nie wie o co chodzi - polecam poczytać stosowny poradnik: http://hdtvpolska.com/topic/31226-konferencja-hdmi-20-baza-wiedzy-o-nowym-zlaczu/

 

Ma to w tej chwili szczególne znaczenie dla posiadaczy PC, którzy grają na telewizorach X9 a chcą uzyskać więcej niż 30 klatek ze swoich maszyn. W ogóle komfort pracy wzrasta o lata świetlne.

 

Fajnie, że Sony dotrzymało słowa i już teraz możemy cieszyć się 4K w 60Hz! I to bez kupowania nowego modelu TV :)))))

 

ps. Jeżeli jest ktoś na forum kto kupić 84" :DDDDD to w tym przypadku niezbędny będzie serwis, który wymieni co trzeba.

24 ODPOW. 24
GmeruHD
Użytkownik

Dzisiaj poszła jeszcze mała poprawka. Zatem już oficjalnie mamy HDMI 2.0 w X9.

 

- 3840X2160p (50/59.94/60Hz) YCbCr 4:2:0 8bit
- 4096X2160p (50/59.94/60Hz) YCbCr 4:2:0 8bit

Maariusz
Poszukiwacz

Bardzo proszę o informację, które z czterech wejśc HDMI zostało upgradowane do 2.0, nie wiem czy mój telewizor otrzymał już odpowiednią aktualizację. Jest on aktualizowany z internetu na bieżąco. 

GmeruHD
Użytkownik

To HDMI, które jest samotne na tylne ścianie czyli HDMI 4

 

http://img96.imageshack.us/img96/1021/l54n.jpg

Maariusz
Poszukiwacz

Dziękuję bardzo, już przełączyłem. Do tej pory używałem trzech wejśc dla różnych urządzeń i akurat to wejście nr 4 pozostawało wolne. Jestem wdzięczny za informację.

Kidsnow
Poszukiwacz

Piszesz ze miales do czynienia z tym telewizorem aż miesiac szkoda ze nie trzy miesiace bo po takim czasie ta hiper super maszyna zaczyna głupieć...sama sie wylancza po chwili wlancza zeby ponownie sie wylaczyc reset nic nie daje zaczyna migac czerwona dioda i w ten oto sposob sony pokazuje ci *****a ze wydales ponad 10'tysi na cos co nie jest wstanie cieszyc cie nawet marnych 6 miesiecy