anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

502 Bad Gateway

profile.country.PL.title
WitoldS
Poszukiwacz

502 Bad Gateway

Stan: Mam nowy Sony KD-32W800, internet WiFi ze światłowodu i rutera TPLink, serwisowaną antenę zbiorczą na dachu w kamienicy, drugi większy telewizor Sony w innym pomieszczeniu, w tej samej konfiguracji na drugim gnieździe tej samej anteny zbiorczej.

Problem: Stale na Sony KD-32W800 przy zmianie kanałów telewizyjnych pojawia mi się biały ekran  z komunikatem 502 Bad Gateway. Na drugim telewizorze to nigdy nie zachodzi. 

 

Z czego wynika taki błąd? Jak go kasować ? Ja wyłączam i załączam telewizor, bo nic innego nie potrafi go skasować , co Myślicie mam z tym robić? 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

odłączył  bym na chwile ten drugi TV i wtedy sprawdził. Może sygnał ciut słaby skoro to zbiorcza antena. A do obu tych telewizorów kable dochodzą gdzieś z jakiegoś huba czy do jednego a z tego gniazda do drugiego?

No jeszcze można podpiąć ten W800 na chwile zamiast tego co jest OK i sprawdzić wtedy

profile.country.PL.title
WitoldS
Poszukiwacz

Anteny dochodzą do gniazd oddzielnymi kablami ze skrzynki -huba, gniazda są końcowe /przy zakładaniu anteny zbiorczej zapłaciłem za dwa oddzielne gniazda/ są w pokojach daleko od siebie, po dwóch stronach kamienicy. Internet jest podawany ze światłowodu poprzez 3 urządzenia TP-Link Deco M4 AC1200 rozstawione w różnych miejscach. Spróbuję to na jednym tylko telewizorze, a jak się powtórzy to zamienię je pokojami, na tym większym nigdy się to nie pokazywało ale był sam - dzięki za pomysł, bo myślałem że zrobiłem jakiś błąd w ustawieniu - a konfliktu telewizorów nie brałem jeszcze pod uwagę.

profile.country.PL.title
WitoldS
Poszukiwacz

Jeden z  telewizorów chodzi na WiFi a drugi przepiołem na przewód od rutera do gniazda Lan w telewizorze /przy wyłączonym WiFi/. Anteny są oddzielnie prowadzone do gniazd. Na razie problem nie występuje ! - choć nic z tego nie rozumiem a pojawiał się często przy zmianie oglądanej stacji.