anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktulizacja z 8 grudnia 2015

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Aktulizacja z 8 grudnia 2015

Na stronie głównej Sony jest wzmianka o dzisiejszej aktualizacji. Jestem właśnie w trakcie.

 

Jest też przykra informacja na temat nowych funkcji które nie wejdą na 24 grudnia a podobno w lutym :slight_smile:

9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
EuGenewolfe
Użytkownik

Możesz podać link do tej wiadomości? Nie mogę jej nigdzie znaleźć.

profile.country.PL.title
firewalk
Użytkownik
profile.country.PL.title
74adam
Poszukiwacz

po aktualizaci i wyłączeniu tv z sieci dalej okresowo pojawia się problem czarnego ekranu podczas włączania telewizora.

temat jak dla mnie nie rozwiązny - czy ktoś ma jeszcze tą przypadłość po aktualizacji softu?

profile.country.PL.title
tomxxx89
Użytkownik

tak mam tak samo, mimo aktualizacji i resetow kanaly sie nie przelaczaja (w tym czasie mozna zmieniac glosnosc na zmiane kanalu nie reaguje i po chwili ciach leci 10 kanalow dalej)

czarny ekran 

resetowanie sie tv - kilka razy dziennie 

problemy z rzutowaniem z pc ( kilka razy pokazuje ze plik nieobslugiwany zeby za ktoryms razem zaskoczyc pozniej strach ruszac cokolwiek)

brak informacji o losowych kanalach (np pokazuje co leci na tvp 1 tvp 2 i pozniej polowa listy z informacja niedostepna, nawet po przelaczeniu na dany kanal mija 10-20 sec zanim pojawi sie info co aktualnie leci)

aplikacje nie dziala wcale albo prawie wcale (moze poza youtubem ktory dziala (chociaz tez wolniej niz np w tv lg)

zarzadzanie plikami to w ogole kosmos 

 

 

grzech82
Poszukiwacz

Dodam jeszcze problem z zanikaniem chwilowym obrazu (czarny ekran) podczas wyboru GUIDE. To samo dzieje się gdy wychodzi się z tej pozycji. Kanały cyfowe odbieram poprzez moduł CAM.

Występują jeszcze opóźnienia (opóźniona reakcja TV) podczas zmiany kanałów pilotem.

Miałem jednorazowy problem z włączeniem TV. Telewizor nie reagował na pilota...była konieczność wyłączenia i podłączenia urządzenia do sieci.

profile.country.PL.title
tomxxx89
Użytkownik

czy jest na tym forum ktos kto reprezentuje sony? jakas odpowiedz czy tylko uzytkownicy narzekaja miedzy soba i sami na wlasna reke proboja rozwiazac problemy?

profile.country.PL.title
olo_mistrzu
Użytkownik

Witam. Mój problem dotyczy telewizora Sony KDL-50W805C, do którego włożony został moduł CAM z Multimedii, zamiast normalnego dekodera. Telewizor bardzo powoli przełącza kanały telewizyjne, trwa to od 6 do 7.5 sekundy pomiędzy przełączeniem z kanału na kolejny kanał, zanim na tv pojawi się obraz ! Jestem w szoku, że tak bardzo powoli to działa. Nie mam zastrzeżeń co do pracy funkcji smart, wszystko chodzi szybko i płynnie, ale główna funkcja telewizora, jaką jest oglądanie telewizji jest bardzo utrudniona przez tak długi czas przełączania kanałów. Proszę o działanie w tej kwestii, kiedy będziecie wydawać Państwo kolejną aktualizację androida.

profile.country.PL.title
tomxxx89
Użytkownik

ostatnia aktualizacja z 21grudnia rozwiazuje w koncu jeden w wielu problemow

bylo

zacina sie i reaguje tylko na zmiane glosnosci

jest

zacina sie i nie reaguje na nic (dioda na tv mruga reagujac na pilota)

 

fantastyczna poprawka 

jeszcze kilka poprawek i za rok moze dwa mozna bedzie plynnie zmieniac kanaly i regulowac glosnosc bez resetu tv w miedzyczasie

 

offtop

3 dzien po aktualizacji i

-dalej kanaly przelaczaja sie losowo i skokowo raz plynnie zeby po chwili przeskoczyc o 10 kanalow 

-dalej nie dziala info o kanalach (tak wiadomo nie wina tv wina calego swiata ale na lg, samungu problem nie wystepuje)

-rzutowanie dziala w kratke 

-sam sie resetuje jak mu sie podoba przy czym chce zmiana glosnosci kanalu itd

 

kdl50w755c

profile.country.PL.title
EuGenewolfe
Użytkownik

Mnie dodatkowo doszedł jeszcze problem z zacinającym się strumieniowaniem z Youtube na telewizor przy wyłączonym telewizorze. Włączam przekazywanie, telefon łączy się z telewizorem, dioda mruga na zielono (do tej pory nigdy tego nie robiła - myślałem, że jest tylko biała hehe), a potem na czerwono i nic - czarny ekran. Po włączeniu TV pilotem okazuje się, że TV właśnie się resetuje.