anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aplikacje

stojak123
Użytkownik

Aplikacje

CZy ma ktoś jeszcze problem z lista aplikacji w smart tv. Ja mam tylko podstawowe.

15 ODPOW. 15
profile.country.PL.title
Richiger-66.
Użytkownik

Napisz na czym Twój problem polega oraz co masz na myśli, pisząc że masz tylko podstawowe. Ja nie spotkałem się z pojęciem listy aplikacji podstawowej i rozszerzonej. Albo one są, albo ich nie ma wcale.

Pozdrawiam,
Ryszard Ka
stojak123
Użytkownik

Wszystkie aplikacje mam tylko www, skype,facebook, tv tweet ,ramka cyfrowa. Reszta znikn?a. W moich aplikacjach mam youtube,ipla,tvnplayer . one dzia?aj? poprawnie. Ca?y czas s? te paski od ?adowania ale nic sie nie ?aduje.

---
Ta wiadomo?? zosta?a sprawdzona na obecno?? wirus?w przez oprogramowanie antywirusowe Avast.
http://www.avast.com
profile.country.PL.title
Richiger-66.
Użytkownik

Po pierwsze sprawdź połączenie tv z internetem, bo po opisie wygląda na to, że telewizor nie ma połączenia poprawnego. Po drugie włącz funkcję odświeżania treści internetowych. Napisz jaki jest efekt. W dodatku uruchom z pilota funkcję SEN i napisz co się dzieje w takim przypadku.

Pozdrawiam,
Ryszard Ka
stojak123
Użytkownik

Tak jak pisałem połaczenie z internetem je super. przglądarka działa super youtobe równierz,hbbtv też. Tylko nie chcą sie załadować pozostałe aplikacje.

profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Cześć @stojak123 

 

Czy próbowałeś już przywrócić ustawienia fabryczne? Jeżeli to nie zadziałało, wyślij mi proszę wiadomość prywatną z modelem i numerem seryjnym telewizora.

 

 

profile.country.pl_PL.title
plukaszcz
Użytkownik

A ja mam pytanie z innej beczki - kiedy u nas w Polsce będzie pełnoprawny Sony Entertaiment Network - tj.: kiedy będzie dostęp do Video Unlimited oraz Music Unlimited?

P.S. Zróbcie coś z tym kanałem AXN bo zachwalacie jako firmową aplikacje Sony a tam już nic nie od jakiegoś czasu.

stojak123
Użytkownik

Gdy miałem aplikacje zaglądałem do AXN ale pamiętam że tam było pusto. Pisałem w innym poście o tym pseudo smart tv sony.Mam go od grudnia. Wyleciał do pokoju syna który tylko gra. Więc mu wystarcza. Współczuję posiadaczom tv tej firmy. Kupiłem inny smart tv ale Samsung. To jest sprzęt. Jak komputer. Jest się czym pobawić. Nic sie nie zacina nic nie ginie. Jako facet lubie gadżety więc sie nimi bawię.

stojak123
Użytkownik

Mam to samo co ty. Napisałem do sony> poradzili mi aby sparwdzić połączenie internetowe oraz zresetować router. Bzdura.,Przecież net w tv działa www,youtube oraz tvnplayer. Więc połączenie jest ok. Tylko aplikacje nie mogą się załadować.

stojak123
Użytkownik

Zastanawiałem się nad wykupieniem Filboxlive. I teraz bym płacił. Tylko za co.