anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

applicast - czyli po co to komu ?? i skąd pobrać nowy gadżet

laszlo-----
Początkujący

applicast - czyli po co to komu ?? i skąd pobrać nowy gadżet

Witam, zakupiłem w 5710 - pięknie reklamowany, iż w gadżetach można sobie pogodę sprawdzić i takie tam. Generalnie chciałem zakupić samsunga z serii 6 b650 i jak mi mina opadła kiedy zobaczyłem to co oferuje sony...
Moje pytanie czy można ściągnąć skądś nowe gadżety bo wyczytałem że można je z USB uruchamiać.
To co oferuje sony pozostawię bez komentarza (kalkulator!? czas na świecie?! i kilka innych fascynujących aplikacji...)

46 ODPOW. 46
oldguest
Początkujący

Startuję tu, więc witam wszystkich!
Podpowiedź dla SONY i widgetu RSS - uruchomienie kanału RSS z powiadamianiem o nowych wersjach softu do W5500! :nauseated_face:

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

No całkiem dobry pomysł. Ciekawe czy ktoś z Inżynierów już na to wpadł.

oldguest
Początkujący

Do tego nie trzeba inżyniera i żadnych zmian w widgecie. Wystarczy, że admin uruchomi kanał rss na witrynie support.sony-eu... obok superbajerów "Add this"
Wysyłałem już ten pomysł jako opinię na ww witrynie - widać się nie spodobało :(

Ravi-----
Początkujący

Tego typu rzeczy nie da się zrobić "od ręki", ale i tak bardzo dobrze jest podsuwać pomysły czy też swoje uwagi zawsze jakaś część może zostać uwzględniona w nowej aktualizacji. Warto spróbować.

theshaggy
Nowicjusz

Witam,

Mam ten sam telewizor i identyczne problem. Wszystkie testy w opcjach kończą się pozytywnie lecz telewizor nie wyświetla nowych Applicast'ów . Bardzo proszę o pomoc....

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

kiedyś udało mi się dodać rozkład jazdy pociągów w jakimś mieście
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

www.devrise.com/main/node/427 może się komuś przyda