anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Bravie KDL–40W4710 - która telewizja cyfrowa?

spolMorpheus1nhidb
Początkujący

Bravie KDL–40W4710 - która telewizja cyfrowa?

Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym poprosić was o pomoc w dwóch kwestiach.

Pierwsza jest to zakup KDL–40W4710. Znalazłem fajną ofertę: http://www.sony.pl/res/attachment/file/ ... 114601.pdf
Powiem szczerze, że chyba się skuszę na tą propozycję. Opcje 19" chciałbym podłączyć do komputera a oferta cenowa jest atrakcyjna. Zastanawiam się tylko czy KDL–40W4710 wystarczy mi 40"?

Kolejna kwestia to wybór telewizji cyfrowej. Pomijając szczegóły ofert, interesuje mnie jedna rzecz. Chciałbym osiągnąć doskonałą jakość obrazu. Wszyscy wiemy że na platformach cyfrowych oferowane są kanały HD. Chciałbym aby na moim soniaku odbierały perfekcyjnie!
Pozdrawiam

11 ODPOW. 11
spolMorpheus1nhidb
Początkujący

No dziękuję panowie za pomoc! Jutro rano wybieram się do CS. Zdecydowałem się na 40". Myślę ze w zupełności mi wystarczy. Myślę że pojawię się tu w przeciągu kilku dni z nowymi pytaniami. :D

Zimny miałeś rację z tą usługą Multiroom. Ciekawe kiedy będzie można z tego skorzystać. Powiedz mi gdybym się zdecydował na zakup n i c+ to nie będzie problemu z podłączeniem, planuje podłączyć jeszcze kino domowe i blu-rey.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Nie wiadomo jak i na jakim etapie są testy cyfry z multiroom. Nka już dawno zapowiadała tą usługę, a jeszcze jej nie ma. A co do podłączenia, w tv masz 3 wyjścia HDMI i komponent. Spokojnie wyjść wystarczy. Kupując dwie platformy cyfrowe, dobierz sobie kanały tak, żeby się nie pokrywały. Szkoda płacić za to samo. Ja bym większość kanałów wybrał na N, reszta na cyfrze. Ale to jest moje zdanie :D
I nie ma problemu, czasami miło jest komuś pomóc :D