anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Cashback bravia-xr-2023

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
balduram
Poszukiwacz

Cashback bravia-xr-2023

Czy ktoś z Was miał problem z wysłaniem formularza zgłoszeniowego w akcji cashback 23/24'. Kupiłem tv, zainstalowałem, wykonałem zdjęcie paragonu, telewizora na szafce, zrzut ekranu z opinią zamieszczoną przy tv w sklepie internetowym. I przy wielokrotnych próbach wysłania zgłoszenia na okrągło cofało mi wpisy z jakiegos powodu-początkowo przy nr SWIFT banku, ale już kolejnego dnia -przy nr telefonu, pokazywał się komunikat o konieczności braku odstępów przy wpisie. Zgłaszałem mailowo problem wsparciu konsumenta Sony, wysłałem nawet film z nagraniem prób wysłania zgłoszenia, ale dyskusja robi się jałowa. Próbowałem zrobić to na Macu, Dellu, używając Safari, Chrome'a, czyściłem, pliki cookies, jak mi zalecano-na nic.

I piszę z ciekawości-czy tylko ja jestem takim frajerem, który tego nie ogarnia, czy takich frajerów jest więcej. 

Bo nie zostawię tego w próżni, kwota z cashback nie zwala mnie z nóg i nie rujnuje budżetu domowego, ale chodzi o zasadę-skoro jest taka promocja, to fajnie byłoby móc z niej skorzystać.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Franek64
Użytkownik

Też tak miałem . Po wielokrotnych poprawkach poszło . Dostałem kod i czekam na odpowiedź już ponad 10 dni roboczych dokładnie od 20 stycznia . Wczoraj dzwoniłem do Sony dostałem informację że w tym tygodniu będzie odpowiedź co do zwrotu .. Musisz mieć wszystkie pola dobrze wypełnione. Jak są źle pokazuje w którym miejscu. Życzę cierpliwości mi zajęło ponad godzinę . 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Parząc ile tu postów umieszczono (zresztą błednie), to sporo ludzi korzysta z promocji. Gdzieś jest problem  ewidentnie. A co na to wsparcie? Ja bym dzwonił i niech przeanalizują co jest nie tak

profile.country.PL.title
Franek64
Użytkownik

Też tak miałem . Po wielokrotnych poprawkach poszło . Dostałem kod i czekam na odpowiedź już ponad 10 dni roboczych dokładnie od 20 stycznia . Wczoraj dzwoniłem do Sony dostałem informację że w tym tygodniu będzie odpowiedź co do zwrotu .. Musisz mieć wszystkie pola dobrze wypełnione. Jak są źle pokazuje w którym miejscu. Życzę cierpliwości mi zajęło ponad godzinę . 

profile.country.PL.title
balduram
Poszukiwacz

Problem polega na tym, że nie byłem w stanie wypełnić tych pól, bo za każdym razem wyrzucało mi jakieś pole na czerwono -jak nie Swift to nr telefonu, wszystko robiłem zgodnie z instrukcją pierdyliard razy. Wyglądało to tak, jakbym nie miał prawa tego wniosku poprawnie wysłać. Po telefonie na infolinię dowiedziałem się, że mam mailowo opisać problem i wysłać maila do działu wsparcia. A dział wyraźnie nie chce obejrzeć całej procedury, bo nawet link do filmu, który wysłałem pokazujący moje bezowocne próby wypełnienia wniosku nie wystarcza. Uważam, że wskazuje to brak dobrej woli ze strony producenta. 

Poruszyłem ten problem, bo zamierzam zgłosić temat do UOKiK i byłem ciekaw, czy takich jak ja jest więcej. 

profile.country.PL.title
Franek64
Użytkownik

Uważa że masz rację o poinformowaniu jak zostajemy potraktowani przed firmę. Która ma coś nam zwrócić za zakup ich produktu a robią problemy. Mi też mieli odpowiedzieć w 10 dni. Do dziś nic nie otrzymałem. Też będę walczył o swoje. Nie można tak traktować klientów. 

profile.country.PL.title
premacy21
Poszukiwacz

To jest dziwne , że nie wysyłają cashback ,robią nas w balona . Na to wygląda.

profile.country.PL.title
Franek64
Użytkownik

Ja czekam do piątku. Od poniedziałku ostro stawiam warunki.

profile.country.PL.title
Franek64
Użytkownik

Screenshot_2024-02-10-11-52-05-495_com.android.chrome.jpg

 No terminu dotrzymali teraz tylko czekać na zwrot na konto.