anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dualschock 4 v2

profile.country.PL.title
Togober
Poszukiwacz

Dualschock 4 v2

Problem z Dualshock 4 v2.
Czy będzie można używać w TV Bravia: KD-55XD7005-rok produkcji styczeń 2017.
W menu wyświetlania "Dualshock 4" brak informacji jakie aktualne modele są do uruchomienia.
Ogolnikowo wyświetlona jest kafelka "Dualshock 4"
natomiast nie jest podane jaki model: czy v1 czy v2
Obecnie model Dualshock 4 v2 nie aktywuje się.

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Sugerujemy kontakt z naszym Działem Technicznym.

 

Pozdrawiamy, zepsół Sony

profile.country.PL.title
Moller
Poszukiwacz

Na 99% nie bedzie działał w wersji V2.

Przerabiałem temat z TV KD-49XD7005.

Kupiłem nowy dualshock 4 SONY do nowego TV SONY.

Jakież były uradowane dzieciaki jak zobaczyły kontroler do gier.. :slight_smile:

No cóż... musiałem im wytłumaczyć że następnym razem kupimy inny sprzęt.

Sony twierdzi że te modele TV są kompatybilne z wersją dualshock4 V1.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

http://sony-eur-eu-en-web--eur.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/134686 masz odpowiedź na stronce angielskiej przecież SONY Polska nie przewiduje problemów sugeruje kontakt z działem pomocy albo nie przewiduje ,że ktoś kupi DS4 i będzie chciał go używać ufff szczęśliwym trafem kupiłem działającego DS4.

kolcz2007
Poszukiwacz

Cześć,

Mam podobny problem z TV 55w809c.

Dostałem odpowiedź od Dzialu Pomocy Technicznej, że ds4 v2 nie są kompatybilne z android TV.

profile.country.PL.title
Mord3r-n-kill
Użytkownik

Mam ten sam telewizor i pada DS v2 i miałem ten sam problem. Wejdż do ustawienia bluetooth tam sparuj pada z telewizorem.[zanim to napisałem to jeszcze raz sprawdziłem czy dobrze mówię i git łączy sie natychmiast] Tak samo jest z pilotami pseudodotykowymi, podłąłącza sie przez bluetooth, a nie przez zakłdkę pilot głosowy zdalnego sterowania. 

profile.country.PL.title
Moller
Poszukiwacz

w moim przypadku nawet taka operacja nie przynosiłą porzadanych efektów. Owszem kontroler się bez problemu parował.. i nawet działał bez problemu przez około 10 sekund. Potem porażka..

kolcz2007
Poszukiwacz

Z parowaniem nie miałem problemów, nawet byłem w stanie nawigować nim po TV, ale nie da się grać w gry, które wymagają użycia przycisków L1i2, R1i2 oraz prawego joya.

Może gdyby była możliwość ustawienia/przypisania przycisków dla konkretnego pada, to by coś z tego było.

 

DualShock 4 v1 działa bez zarzutów.

profile.country.PL.title
DjDario
Poszukiwacz

Witam.
( KD-49X8309C )

Zakupiłem Dualshocka 4  v2 gdzieś w połowie kwietnia, aby móc pograć w gry. Na początku działał z moim TV bez żadnych zastrezeżeń ( zero zacinania, płynność w 100% chociaż z informacji zawartej w linku wyżej miał nie działać z moim TV).
Doczekałem się 3 maja aktualizacji do gąbki i w tym momencie czar prysł. Pad działa ale zacina się co eliminuje go z użytku. Jeżeli Sony nie poprawi tego błędu Dualshock będzie bezużyteczny w moim przypadku. Została wypuszczona na rynek wersja v2, która ma nie działac z taką ilością TV. Trochę to śmieszne. Mam nadzieje że błąd Androida TV do poprawy.

Pozdrawiam.