anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dźwięk "rozjeżdża się" z obrazem

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Dźwięk "rozjeżdża się" z obrazem

Witam

nie chcę sugerować że to po ostatniej aktualizacji naszego W756 do andka 3.885 bo wcześniej nie zwróciłem uwagi.Tak naprawdę to dopiero teraz zainspirowany lekturą forum zwracam bardziej uwagę na to co widzę/słyszę z telewizora :slight_smile:

A zauważam czasem minimalne ale irytujące przesuniecie dżwięku względem obrazu lub odwrotnie :wink: Mam na mysli NTC bo to na jej kanałach zauważyłem. To kwestia ułamka sekundy ale ruchy ust postaci na ekranie nie mają 100% synchronizacji z dźwiękiem. To normalne zjawisko? Może normalne na niektórych kanałach NTC?

Czy ktoś zauważył u siebie podobny efekt i wie jak go sie pozbyć o ile da się tego pozbyć...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, nie wydaje mi się żeby była to wina TV, czy aktualizacji androida. Myślę, że jest to problem po stronie naziemnej telewizji cyfrowej.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, nie wydaje mi się żeby była to wina TV, czy aktualizacji androida. Myślę, że jest to problem po stronie naziemnej telewizji cyfrowej.

profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dzięki za wiadomość. Czy szukałeś już odpowiedzi w dziale Pomoc? Polecamy również upewnić się czy na naszym forum podobny problem nie był wcześniej poruszany. 

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

tez mam takie wrażenie bo wielkośc "rozjazdu" była różna na różnych kanałąch a na niektóych nie było żadnego.

 

Sony, dzieki za cenną radę. Zawsze najpierw szukam a jeśli nie znajduję to pytam :wink:

A co z Waszymi deklaracjami odpowiedzi po innych moich postach? Wciąz szukacie rozwiązań czy też zespół trenerski na urlopie? :wink: