anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Górny pasek informujący o połączeniu hdmi

profile.country.PL.title
blackbox09
Poszukiwacz

Górny pasek informujący o połączeniu hdmi

Witam. Problem dotyczy nagminnego pojawiania się owego paska informującego o hdmi i rozdzielczości. 

Wcześniej ktoś miał podobny problem i wystarczyło wciśnięcie klawisza "i+". Jednak tym razem to nie pomaga bo za chwilę znów się pojawia ten pasek. W sumie to mam tylko podłączone jedno urządzenie pod hdmi tzn. androidbox. A mój Tv to kd49xe7096. Nie wiem czy to wina ostatniej aktualizacji tv czy urządzenia. Przed aktualizacją tego nie zauważałem a teraz jest to bardzo denerwujące. Czy urządzenie podłączone może w jakiś sposób sprawiać by ten komunikat nagminnie się pojawiał. Sytuacja się zdarza gdy steruje urządzeniem, tzn. uruchamiam aplikacje bądź czasami gdy poruszam się po interfejsie samego boxa. P_20171222_102616.jpg

46 ODPOW. 46
profile.country.PL.title
Devils1100
Użytkownik

Ok spróbuję 2 raz fabryczne zrobić

 

profile.country.PL.title
Devils1100
Użytkownik

Jest to samo wchodze tam i szybko znika

Strasznie ten andek 9 jest wydany na 8 nie miałem z niczym problem wersja tego softu to v6.7140 jak narazie najnowsza 18.11) 

profile.country.PL.title
Marioo40
Poszukiwacz

Witam, ja z tym paskiem górnym meczę się od początku aktualizacji androida 8 do 9. W  modelu telewizora SONY 49XG8396 zapomnieli o dodaniu opcji włączania i wyłączania paska górnego. Restarty i powrót do ustawień fabrycznych nie pomagają. Czekam na kolejne aktualizacje i uzupełnienie  funkcji przez SONY.

profile.country.PL.title
Devils1100
Użytkownik

Dzisiaj, to zgłosiłem, telefonicznie i pan, mówił. Ze, istnieje taki błąd. I, zanotował to🙂 trzeba zacisnąć zęby i wyeliminują to,w kolejnej łatce. Jak, coś się pojawi dam znać. Czy wyelimininowało problem z tym pozdrawiam.

profile.country.PL.title
Devils1100
Użytkownik

Paska juz nie ma zniknął po najnowszej aktualizacji :slight_smile:

profile.country.PL.title
Zwanzig00
Poszukiwacz

U mnie nadal się pojawia, nie pomogło

profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Cześć, pozostaje kontakt ze wsparciem technicznym (+48 223060694).

profile.country.PL.title
Devils1100
Użytkownik

Spróbuj,moze z ustawieniami fabrycznymi? ale masz tą opcje zeby pasek wylączyc czy zanika ci to?

profile.country.PL.title
Marioo40
Poszukiwacz

Witam.Pozatwierdzam że U mnie po aktualizacji w modelu KD-49XG8396 poprawili i teraz mogę wyłączać lub włączać górny pasek informacyjny,nawet nie musiałem robić ustawień fabrycznych,wszystko działa jak należy.Dziękuje za poprawiane oprogramowania.Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Tomi790
Użytkownik

U mnie po ostatniej aktualizacji żadnej poprawy - oprogramowanie aktualbe.

Ostatnio pasek zaczął się jeszcze częściej pojawiać co jest coraz bardziej irytujące.

Nie ma też opxji wyłączenia/włączenia paska w menu.