anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-65XE7005 v8.931 - problemy z połączeniem WiFi

profile.country.PL.title
scribe
Nowicjusz

KD-65XE7005 v8.931 - problemy z połączeniem WiFi

Otrzymałem aktualizacje oprogramowania do v8.931 i jak widzę nadal nie rozwiązuje to problemu z połączeniem WiFi. Router stoi 2 metry od telewizora - sieć 2,4GHz (bo tv dość leciwy i 5GHz nie obsługuje) - wszystkie pozostałe urządzenia nie mają problemu z netem a TV potrafi się połączyć tylko raz (po odpieciu od zasilania) - potem nawet czasami widzi sieć ale niestety nic wiecej - próbowałem z DHCP/statycznym IP - nie jest ot też kwestia routera ponieważ to samo dzieje się z routerem z telefonu.

Łączymy się raz (po fizycznym odłączeniu od zasilania) a potem drugie podejście do Netflixa, Youtube kończy się problemem z połączeniem.

Czy jest szansa na jakieś rozwiązanie tego problemu? Może jakiś alternatywny soft lub downgrade? Pamiętam że z 2 aktualizacje temu nie było z tym problemu (dwa lata wstecz).

Tagi (3)
2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Mnie by brakło cierpliwości i podłaczył bym TV kablem LAN

profile.country.PL.title
scribe
Nowicjusz

to jest opcja - problem w tym że np z Szajsungiem po tym samym WiFi nie ma problemu - z TLC też nie. Natomiast tutaj soft czegoś nie ogarnia.

Kabel fajny itd ale akurat nie przewidziałem go estetycznie - prośba o odpowiedź wnoszącą coś do tematu.