anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kdl 32wd751bu /operatv/ url loader

ROZWIĄZANE
profile.country.GB.title
Mandaryn88
Nowicjusz

Kdl 32wd751bu /operatv/ url loader

Witam  ostatnio kupiłem telewizor Sony kdl 32wd751bu  i  w czasie  korzystania z aplikacji url loader  wchodzę na stronę internetowa np.   Wp.pl  i nie ma kursora wiec nie mogę wybrać żadnego tematu , strzałkami mogę przesunąć stronę w dół  ale to nic nie zmienia  ponieważ dalej nie mogę wybrać tematu który mnie powiedzmy interesuje bo nie widzę kursora .  Ktoś może wie jak rozwiązać ten problem ? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Oto jakie inforamcje udało mi się uzyskać od supportu Sony:

Uprzejmie informuję, że aplikacja URL LOADER pozwala na podgląd każdej pierwszej strony witryn internetowych. Niestety nie jest to pełni funkcjonalna przeglądarka internetowa.
Wskazane zagadnienie nie jest usterką/problemem, a prawidłowym działaniem tej aplikacji.

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Przywróć ustawienia fabryczne TV i zobacz czy problem nadal występuje. Czy używasz najnowszej wersji oprogramowania?

 

Pozdrawiam

 

profile.country.GB.title
Mandaryn88
Nowicjusz

Przywróciłem ustawienia a opragromowanie według Sony jest najnowsze i nic . Bez zmian . 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Oto jakie inforamcje udało mi się uzyskać od supportu Sony:

Uprzejmie informuję, że aplikacja URL LOADER pozwala na podgląd każdej pierwszej strony witryn internetowych. Niestety nie jest to pełni funkcjonalna przeglądarka internetowa.
Wskazane zagadnienie nie jest usterką/problemem, a prawidłowym działaniem tej aplikacji.

Pozdrawiam