anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-37EX720 -- jakie napisy obsługuje?

profile.country.pl_PL.title
pmts-----
Początkujący

KDL-37EX720 -- jakie napisy obsługuje?

Próbowałem obejrzeć sobie film z USB, ale telewizor nie widzi napisów... a próbowałem chyba wszystkie możliwe formaty, włącznie z wmuxowaniem ich w plik .mp4. Jakieś pomysły?

9 ODPOW. 9
profile.country.pl_PL.title
misiekf
Początkujący

Nie obsługuje napisów?
PS3 Media Server polecam... i napisy będą.

profile.country.pl_PL.title
pmts-----
Początkujący

Sugerujesz, że najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest kupienie PS3 za 1000 PLN?

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

PS3 Media Server to nie konsola :) to darmowy program do tworzenie serweru DLNA.
Link

profile.country.pl_PL.title
pmts-----
Początkujący

Ok, sorry, założyłem bez sensu, że PS3 Media Server wymaga posiadania PS3 :P

Ale tak czy inaczej, przejrzałem ten link i z tego co widze, to to działa poprzez przekodowywanie obrazu do 15-letniego standaru MPEG-2. Nie nazwałbym tego rozwiązaniem problemu, tylko dosyć kiepskim obejściem.

Chyba, że się mylę, w takim razie proszę o pobieżne wyjaśnienie co to ustrojstwo robi ;)

profile.country.pl_PL.title
misiekf
Początkujący

ustrojstwo transkoduje obraz i dźwięk do obsługiwanego formatu przed urządzenie odbiorcze.
Wkleja napisy w film.
sam z niego korzystam i jest dobre, jeśli nie chcesz oglądać filmów w HD, jeśli chcesz to jedynie połączeniem kablowym, chyba ze masz dobrą sieć.

profile.country.pl_PL.title
pmts-----
Początkujący

Problem w tym, że z transkodowaniem zawsze wiąże się utrata jakości, a to mnie nie zadowala. A jakbym nie chciał oglądać filmów w HD to bym nie kupował telewizora HD ;)

Jedyne co chciałbym wiedzieć, to jak zmusić tego grata do czytania napisów z USB.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Skoro o obejściach była już wcześniej mowa - może kabel HDMI z laptopa do TV :c34 ? Utrata jakości obrazu jest mikroskopijna, a elektronika Sony którą masz w TV poprawi obraz. Wtedy będziesz używał TV jako dodatkowego ekranu komputera.

Doskonale wiem, że to półśrodek a nie docelowe rozwiązanie.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
pmts-----
Początkujący

Tak też czasem robię (ale przez VGA, nie HDMI), ale laptop bywa zajęty przez innych domowników ;)

Czy w ten sposób będzie można oglądać filmy 3d?

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Do 3D potrzebny będzie przewód HDMI 1.4a oraz wykorzystanie programu, z którego telewizor otrzyma sygnał 3D np. :
- Cyberlink Power DVD 11
- Stereoscopic Player .