anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kdl-40ex720 nagrywanie na dysk

kiler1500
Początkujący

Kdl-40ex720 nagrywanie na dysk

Witam mam dysk twardy 320GB 2.5" w obudowie.
I problem zaczyna sie tu po podlaczeniu pod tv nie wykrywa go.
Kino domowe Sony wykrywa dysk sformatowany na exFat.
Telewizor w wejsciu USB REC nie reaguje na ten dysk nie moge go zarejestrowac w TV probowalem format ex fat , fat 32 i Ntfs i RAW i zaden nie dziala robilem juz partyce o roznych pojemnosciach.
W instrukcji pisze minimum 32GB max 2tb.
W jaki sposob moge to podlaczyc ???

34 ODPOW. 34
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Sprawa z dyskiem jest troszkę łatwiejsza niż ją Panowie opisaliście. Podłączając dysk trzeba było go zarejestrować do współpracy z TV. Jednocześnie został wykonany format. Jeśli się chce odzyskać dysk wystarczy go wyrejestrować a TV sam ponownie go sformatuje kasując jednocześnie wszystkie dane.

Wspomniany Partition Magic powinien dać radę z takim zabiegiem a większość znanych mi dystrybucji linuksa nie potrzebowała by do sformatowania tego dysku nawet dodatkowego oprogramowania.

profile.country.pl_PL.title
chatula
Początkujący

Witam. Podłączę się pod ten temat żeby nie mnożyć bez sensu.

Kupując dysk do mojego Soniaka myślałam, o ja naiwna, że będę mogła sobie nagrywać i jednocześnie oglądać coś na innym kanale. Czy taka opcja ma w ogóle szanse zaistnieć w najbliższym czasie czy na moim modelu (jak w temacie - ex720) to raczej czyste science-fiction?

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Nagrywać można z DVB-T. Tuner taki jest jeden. Oznacza to, że jak jest zajęty przez nagrywanie to nie można go wykorzystać w inny sposób. Tak więc póki nie ma dwóch tunerów opcji takiej nie będzie. Inną opcją jest nagrywanie czegoś z DVB-T i oglądanie TV z innego tunera (np z telewizji kablowej) co powinno dać się wykonać ;-)

profile.country.pl_PL.title
brychu
Początkujący

Witam, może ktos tu jeszcze zajrzy :smileywink:. Mam telewizor Sony KDL-46EX720, na początku podłączałem dysk przenośny i wszystko grało, mogłem oglądać filmy z niego, słuchać muzyki, oglądać zdjęcia, ale od pewnego czasu coś się zepsuło ... Jak podlączam dysk to jest napisane, że ten dysk zostanie użyty do nagrywania jeśli go zarejestruje jakoś tak i w tym tkwi problem. Chciałbym móc tak jak kiedyś oglądać na nim filmy z dysku i przeglądać zdjęcia. Nie wiem co się stało, próbowałem wielu rzecyz, formatowałem dysk, rejestrowałem go w tv potem odrejestrowałem i nadal nic. Mam dysk samsung 600gb. Może ktoś miał podobny problem i go rozwiązał.

pozdrawiam i czekam na odp

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,


jeśli chcesz korzystać z dysku w celach odtwarzania multimediów, to nie rejestruj go. W takim przypadku najlepiej jest podłączyć go do drugiego portu USB w telewizorze. Jeśli nie wykrywa, spróbuj przeprowadzić pełne formatowanie z poziomu komputera. Spotkałem się z przypadkami, gdzie po sformatowaniu poprzez Windows dysk nie był wykrywany. Dopiero po sformatowaniu dedykowanym do tego zewnętrznym programem - pomagało.

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Tak jak napisał Zimny - włóż do drugiego portu USB. W telewizorze są dwa porty, z tym że jeden z nich to USB REC, który służy do nagrywania.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Do tego jeszcze pytanie - czy chcesz odtwarzać nagrane materiały przez TV na HDD czy swoje filmy które zrzuciłeś np z komputera na HDD i chcesz je oglądać na TV.

Pozdrawiam Stubb
SZARY1234
Nowicjusz

ma ten telewizaor kdl46ex720 zakupiłem dysk 2tb zarejstrowałem go i mam problem nie moge znalesc programów do nagrywania  brak 0 jak to zrobic zeby nagrywac ps.dystk jest juz zarejstrowany  pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,

 

a z jakiego źródła sygnału chcesz nagrywać? Czy na ekranie pojawia się jakaś informacja o żądanej akcji (np. po naciśnięciu przycisku nagrywania o nagrywaniu?)?

 

szybeus
Użytkownik

Witam,

 

A próbował ktoś nagrywać z TV kablowej korzystając nie z dekodera a z CI+? Poważnie zastanawiam się nad rozwiązaniem CI+ i jeśli dałoby radę nagrywać taki sygnał byłby to duży plus na rzecz CI+ i mogłbym wyrzucić drugiego pilota i dekoder :slight_smile:

 

Pozdrawiam,
Szymon