anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL 42W706B - Jaki USB obsługuje?

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
makgajwerek
Poszukiwacz

KDL 42W706B - Jaki USB obsługuje?

Port USB w tym egzemplarzu jakie dyski USB obsługuje? USB 3.0 czy 2.0?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
2851191
Poszukiwacz

W tym TV jest USB 2.0, zastanawiam się co dałby standard 3.0? Do filmow fullHD 2.0 wystarcza :slight_smile:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
2851191
Poszukiwacz

W tym TV jest USB 2.0, zastanawiam się co dałby standard 3.0? Do filmow fullHD 2.0 wystarcza :slight_smile:
profile.country.PL.title
makgajwerek
Poszukiwacz

Kupiłem taki dysk: http://www.wdc.com/pl/products/products.aspx?id=1250#Tab2 chcąc mieć możliwość jednoczesnego nagrywania i odtwarzania jednakże jak http://community.sony.pl/t5/telewizory/kdl-42w706b-nagrywanie-na-zewnetrzny-dysk-karta-ci-totalna/td... opisałem wlazłem w niezłe g...no, ponieważ mimo kompatybilności tego dysku z moim TV oglądać mogę tylko ten program, który jest aktualnie nagrywany. Nawet jak jest proces nagrania zaprogramowany to w momencie oglądania czegokolwiek włącza się program, który został nastawiony do nagrywania na programatorze. Wprawdzie mam w TV wsadzoną kartę CI+ zamiast dekodera (zrezygnowałem z dekodera UPC, aby nie mieć 2 pilotów ponadto w dekoderze ni emogłem poukładać wg preferencji programów a w Sony można to zrobić). Nie wiem po czyjej stronie jest babol UPC czy Sony nie zmienia to faktu, że korzystając z gniazda CI+ nie mogę wykorzystać funkcji nagrywania na dysk zewnętrzny bo muszę oglądać to co się nagrywa!!! 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Niestety w tym modelu jest tak, że nie ma możliwości oglądania innego kanału niż ten, który jest nagrywany.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
makgajwerek
Poszukiwacz

Kolejna lipa i walenie klientów ze strony Sony, poniewaz brak jakiejkolwiek informacji w opisie, ze cos takiego moze wystapic!!