anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL55W805A - problem z YouTube

ROZWIĄZANE
KoperskiB
Nowicjusz

KDL55W805A - problem z YouTube

Witam,

 

Posiadam telewizor sony 55 w805 i szczerze mówiąc OGÓLNIE jestem z niego bardzo zadowolony. Jednak moment kiedy próbuję delektować się aplikacją YouTube zmienia całkowicie zdanie na temat tego koszmarnego telewizora!

Jeszcze chyba nie zdażyło się, żeby YT nie spowodowała restartu telewizora. Czas od momentu odpalenie YT do restartu jest czysto losowy. Czasami jest to kilka sekund (nawet nie zdąże odpalić żadnego filmiku/teledysku), a czasami łaskawie pozwala się użytkować przez 15 minut bez problemu.

 

Czy Wy też macie takie problemy z aplikacją YT na Waszych telewizorach?

Piszę ten post pod wpływem mega emocji. Jestem super wściekły bo przez ostatnie 10 min próbuję odpalić jeden film na YT ale niestety aplikacja restartuje TV już po kilku sekundach! Widać to za dużo dla telewizora za 6kPLN :[.

 

 

Informacje dodatkowe (które zapewne nie mają większego znaczenia, ale mimo wszystko je podam):


- TV stoi na stoliku (nie jest osłonięty z boku ani z góry więc nie ma żadnej zakłóconej cyrkulacji powietrza)

- TV jest podłączony non stop do Internetu za pomocą połączenia kablowego

- Oprogramowanie jest najnowsze dostępne (ostatnia aktualizacja była dziś tj. 2014-01-08)

- do TV podłączony jest dekoder NC+ (ich najnowsze i najlepsze "dziecko" z oferty z dyskiem + tunerem naziemnym)

- do TV podłączone są również głośniki - za pomocą gniazda słuchawkowego minijack 3,5 mm

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Beetty
Nowicjusz

Witam

 

miałam ten sam problem. Przez pół roku męczylam się z aplikacją youtube - zawieszał się czasem po pół godziny czasem po kilku minutach a czasem nawet po kilku sekundach. Po zawieszeniu TV przechodził na tryb kablówki  albo się resetował (i migały te diodki na czerwono). Było to bardzo irytujące więc zaczęłam szukać na forach co może być za przyczyną. I znalazłam tuaj odpowiedź. Zroiłam tak jak napisał djrychu. Przywróciłam ustawienia fabryczne i od nowa skonfigurowałam tv. Od tej pory youtube ani razu się nie zawiesił :slight_smile:

 

(TV z internetem mam podłączone przez Wi-Fi)

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
chestertel
Użytkownik

Witam mam ten sam problem niestety nic z tym nie robią

najgorzej jest jak uruchamiam YOUTUBE poprzez XPERIA Z1 to pogra chwilkę i TV wyłącza się na kilkadziesiąt sekund porażka!!!

134514
Poszukiwacz

Mam identyczny telewizor i żadnych problemów z Youtube, a oglądam na nim sporo i przeważnie dłużej, niż przez 15 min. z rzędu /Pozdr

chestertel
Użytkownik

Dziś dzwoniłem do SONY ponoć aktualizacja jest w trakcie testów 

niebawem mają ją wypuścić i rozwiązać te problemy 

w takim razie SONY CZEKAMYYYY z niecierpliwością ,swoją drogą sprzęt bardzo drogi ale działanie beznadziejne

dolar829
Poszukiwacz

Miałem ten sam problem, po uruchomieniu aplikacji Youtube tv sie zawieszal za 4 razem wchodzil w tryb "awaryjny" wylaczal sie i ośmiokrotnie zapalała sie czerwona dioda. Zglosilem tą usterke na gwarancję. Po naparawie opisze jaki był rezultat

profile.country.PL.title
Jola.Cyganek
Poszukiwacz

Mam ten tv od 2 dni i mam zastrzeżenia tylko do działania pilota. Dziś zauwarzyłem że żeby włączyć opcje lub główne menu nalezy wyłączyć i włączyć TV z prądu i zaraz po włączeniu bardzo szybko nacisnąc przycisk na pilocie zeby zadziałał. Jak ustawie co chce i odłoże pilota to niestety znów ta funkca nie działa - dioda na tv pokazuje że widzi pilota i mryga przy każdym wciśnięciu guzika jednak nie włącza żadnej funkcji. 

Część funkcji włącza ale home, i options załączy dopiero po odcięciu i przywróceniu zasilania. 

Drugi mankament jaki mnie iryruje to zoomowanie ekranu - mimo iż co chwile ustawiam na pełny to po chwili i tak przestawi się na zoom. 

Czy ktoś z Was miał podobny problem - jeśli tak będe wdzięczna za sgestie jak to rozwiązać. 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Proszę spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne TV - może to pomoże.

 

Pozdrawiam

Beetty
Nowicjusz

Witam

 

miałam ten sam problem. Przez pół roku męczylam się z aplikacją youtube - zawieszał się czasem po pół godziny czasem po kilku minutach a czasem nawet po kilku sekundach. Po zawieszeniu TV przechodził na tryb kablówki  albo się resetował (i migały te diodki na czerwono). Było to bardzo irytujące więc zaczęłam szukać na forach co może być za przyczyną. I znalazłam tuaj odpowiedź. Zroiłam tak jak napisał djrychu. Przywróciłam ustawienia fabryczne i od nowa skonfigurowałam tv. Od tej pory youtube ani razu się nie zawiesił :slight_smile:

 

(TV z internetem mam podłączone przez Wi-Fi)

 

Pozdrawiam