anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KLD 42w655a

ROZWIĄZANE
titolandia
Nowicjusz

KLD 42w655a

Hej , mam  pytanie , czy w tv sony kld42w655a, bedzie działać telewizja z satelity bez dekodera zewnętrznego lub modułu.??. Chodzi mi o to czy jak podepne tylko kabel z talerza to czy znajdę jakies kanały telewizyjne. Dzięki za Odpowiedź

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,

model ten posiada tuner telewizji satelitarnej, Oznacza to, że po podłączeniu anteny satelitarnej można odbierać kanały satelitarne. Większość kanałów jest kodowana. Czyli wymagają modułu i karty dekodującej. Bez tego można odbierać jedynie kanały FTA - czyli te darmowe. Jednak atrakcyjność oferty FTA jest mocno dyskusyjna.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,

model ten posiada tuner telewizji satelitarnej, Oznacza to, że po podłączeniu anteny satelitarnej można odbierać kanały satelitarne. Większość kanałów jest kodowana. Czyli wymagają modułu i karty dekodującej. Bez tego można odbierać jedynie kanały FTA - czyli te darmowe. Jednak atrakcyjność oferty FTA jest mocno dyskusyjna.

akczin
Poszukiwacz

po podlaczeniu kabla nie moze mi dalej wyszukac zadnego kanału, co moge z Tym zrobic albo jak postepowac po kolei zeby dzialalo cokolwiek z satelity? A przy okazji czy moglabym sie dowiedziec jak ustawic rowniez kanaly z naziemnej telewizji cyfrowej? z gory dziekuje za pomoc.