anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Motionflow a sygnał z hdmi

profile.country.pl_PL.title
spolSEBASTIAN1nstlh
Początkujący

Motionflow a sygnał z hdmi

Witam. Posiadam Tv typu Bravia KDL-40V 3000.
Jest w nim taka fajna funkcja wyświetlania obrazu płynniej niż w rzeczywistości.
Niestety funkcja nie jest dostępna w trybie HDMI. Chodzi dokładnie o sygnał z konsoli.
Kupiłem ten tv właśnie głównie po to, aby mieć płynniejszy obraz, a tu kicha. Pomocy !!!
Jest jakaś możliwość uruchomienia tej funkcji w trybie HDMI ? Próbowałem chyba wszystkiego.

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Jak nazywa się ta funkcja? Może jest ona dostępna dla zwykłego sygnału SD? Spróbuj w konsoli ustawić jakiś "ulepszacz". Za płynność ruchu odpowiada technologia 100Hz i 200Hz...

profile.country.pl_PL.title
spolSEBASTIAN1nstlh
Początkujący

No cóż funkcja nie ma jakiejś nazwy specjalnie.......
działa w sd, wszelkich urządzeniach, które podłącze do tv, z wyłączeniem HDMI...

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Być może funkcja jest typu redukcji szumów itp. i dlatego działa tylko przy innych wejściach, bo przekazują one gorszy sygnał (zaszumiony). Wtedy jest sens działania takiego "polepszacza" obrazu. Przy przekazywaniu sygnału przez złącze component czy HDMI, nie jest to potrzebne. Przekazywany sygnał jest bardzo czysty (no i cyfrowy). Jest dużo "polepszaczy" które znajdują sens działania przy jednym rodzaju wejścia (minimalizują jego defekty) a przy innych nie mają sensu, bo te defekty nie występują.

profile.country.pl_PL.title
Iwan-----
Początkujący

Skoro przez HDMI nie działa, możesz jeszcze spróbować przez componenta. Ale wydaje mi się, że tak jak Zimny stwierdził, wysokiej rozdzielczości obraz przesyłany przez HDMI nie potrzebuje polepszaczy, lub po prostu nie zauważyłbyś różnicy :)