anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nie działa YouTube

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Banas350w
Poszukiwacz

Nie działa YouTube

Nie działa aplikacja YouTube. Po jej uruchomieniu wczytuje i nic się nie dzieje przez dłuższy czas. Wczoraj było wszystko ok. Inne aplikacje działaja na tv normalnie. Nie ma żadnej aktualizacji systemu do zrobienia.

Tagi (1)
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert
17 ODPOW. 17
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

usuń i zainstaluj na nowo

profile.country.PL.title
dokaspr
Poszukiwacz

Jak można odinstalować YT z TV - jeśli można poproszę o intrukcję krok po kroku. Nie wiem, czy to głupie, czy nie, ale nie mam o tym zielonego pojęcia !!!

 

Abadonna.

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Wchodzisz w ustawienia potem w aplikacje, wyszukujesz You Tube, klikasz,  i wybierasz usuń. Potem wchodzisz w google play w sklep z aplikacjami i instalujesz na nowo. Pozdrawiam

profile.country.PL.title
dokaspr
Poszukiwacz

Dziękuję za odpowiedź.

 

Nędza, działanie nie pomogło. Czarny ekran z logo YT i nic się nie dzieje. 

Xperia przy próbie załadowania filmu też loguje się tylko do ekranu tytułowego i się zawiesza na logo - czekaj tatka latka :slight_smile:

profile.country.PL.title
Banas350w
Poszukiwacz

TV ma już 4 do 5 lat. Słyszałem o wyłączeniu wspierania YouTube przez Sony ale to w w wakacje a do tej pory było i mnie wszystko ok. Nadal jest tak samo nie pomogło  

profile.country.PL.title
dokaspr
Poszukiwacz

No mój ma ze dwa lata, nie wiem, możliwe, że mam jeszcze gwarancję, więc jak nie otrzymam odpowiedzi od Sony, to dostaną reklamację -  KDL-55W955 - wczoraj wieczorem jeszcze działało połączenie Xperia - Bravia, a dzisiaj rano *****up !!! Napisałem do Sony, może wpadną na jakiś pomysł, jak to rozwiązać ?! Na razie nie spazmuję, ale nie ukrywam, że brak YT w TV jest baaaaaardzo wkurzające !!!

 

Abadonna.

profile.country.PL.title
owidiuszp
Poszukiwacz

Mam podobny problem. KDL-55W829b - Przy próbie uruchomienia YT, pojawia sie logo i nic więcej sie nie dzieje. Problem zgloszony oficjalnie do Sony. Czekam na odp.

profile.country.PL.title
roback
Poszukiwacz

W telewizorach bez systemu Android:

- otworzyć przeglądarkę www

-opcje

-wyczyścić wszystkie cookies

https://www.sony.co.uk/electronics

 

u mnie pomogło

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Spróbujcie rozwiązania z wątku:

https://community.sony.pl/t5/rozmowy-ogolne/problem-youtube/m-p/2451603#M2616

 

Pozdrawiam