anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PiP/PaP

Nothing-----
Początkujący

PiP/PaP

Witam. Mam pytanie czy można dzięki funkcji PIP/PAP oglądać dwa kanały telewizyjne. Jeśli np. oglądam wiadomości ale chce widzieć czy na drugim kanale zaczął się już film jest to możliwe?

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@Darek_AFirma Sony pisze , że jedyną kombinacją sygnałów ,które można oglądać w dwóch oknach ,to program telewizyjny(wbudowany tuner) i urzadzenie HDMI. I ta informacja  jest zapisana również w specyfikacjach(instrukcjach)  telewizorów z podwójnym wejściem antenowym do satelity. Takie mozliwości miały modele Panasonica z wyższej półki.Czy obecnie mają, to trudno mi powiedzieć , gdyż mało informacji w tym temacie.W telewizorach Sony funkcja podwójny obraz jest aktywna, gdy żródłem obrazu jest HDMI. Nie mam co prawda telewizora z podwójnym tunerem sat , ale na żadnym forum nie spotkałem się ,żeby np. seria X85 czy X93 miała takie możliwości. A jest to jedna z moich  najbardziej ulubionych funkcji w starszym telewizorze(seria  EX). W nowym telewizorze nie wzbudza zachwytu , gdyz ma po prostu o wiele mniejsze możliwości.

pozdrawiam

profile.country.PL.title
Darek_A
Użytkownik

No cóż, nie wiem, bo nie używam tej funkcji - mam podłączony tylko jeden przewód od satelity, ale wejścia mam dwa. Dwa satelitarne i jeden analogowy.
Skoro są dwa wejścia, to nie jest to podwójny tuner?
Przechwytywanie.PNG
W takim razie do czego to służy? Tylko do nagrywania? Tzn z jednego kanału nagrywasz, a inny w tym czasie można oglądać?