anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Podłączenie głośników komputerowych do SONY KDL 40WE660

profile.country.PL.title
Bajlandoo
Poszukiwacz

Podłączenie głośników komputerowych do SONY KDL 40WE660

Witam, 
mam problem. Kupiłem głośniki komputerowe Creative T3300 2.1 i przy podłączeniu go jackiem 3,5 mm do wejścia słuchawkowego w TV Sony Bravia KDL 40WE660 głośniki buczą. Ale gdy podłącze same głośniki bez subwoofera to wszystko jest ok. Jak wyeliminować problem?

Proszę o pomoc 😞

16 ODPOW. 16
profile.country.PL.title
Bajlandoo
Poszukiwacz

Nie mogę użyć innego kabla ponieważ jest wbudowany. A słuchawki działają 😞 nie wiem czy nie kupię przejściówki Jack na chinch albo optyczne

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Nie wiem czy jest sens kombinować z takim zestawem. Nie oszukujmy się, to jest trochę zabawkowy set jeśli chodzi o wykonanie. Już naprawdę lepiej oddać te Creativy i dołożyć do "Z-ki" Logitecha. 


profile.country.PL.title
Bajlandoo
Poszukiwacz

Jakiś konkretny model? Ten zestaw ma 75W i naprawdę zadowolony jestem z dzwieki

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

75W ma, ale....marketingu. Satelita ma 5,5W a Subwoofer 16W. 

 

Nie wiem jaki masz budżet na to więc ciężko cokolwiek doradzić, ale poruszając się w okolicy 200 zł, wolałbym Z333 od Logitecha. 

profile.country.PL.title
Bajlandoo
Poszukiwacz

Dzięki za pomoc. Mam jeszcze pytanie. W tym modelu mam ubogi sklep opera z aplikacjami. Czy mogę się pożegnać z APK typu NC+GO, etc? Bo przez przeglądarkę jakoś nie widzę tej jakości HD.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Musiałbyś mieć Android TV żeby instalować aplikacje z Google Play i wykorzystać ich potencjał. 

profile.country.PL.title
ZambrzyckiZ
Poszukiwacz

Panowie/Panie - ustawnienia TV nie mają z tym nic współnego

To wina marnej elektroniki głośników - skorzystaj z innego gniazdka zasilającego albo tego samego - jesli jest te same to obróć wtyczkę zasilającą głośniki o 180 stopni

Być moze coś poprawi

Problem wynika z tak zwanej pętli mas