anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Podłączenie internetu Sony 32 W

profile.country.pl_PL.title
jantar50
Początkujący

Podłączenie internetu Sony 32 W

Może ktoś może mi pomóc w jaki sposób podłączyć internet do telewizora sygnał internetowy mam na kablu rozsyłany po domu za pomocą rutera najlepiej byłoby bezprzewodowo. :D :question: :bulb:

6 ODPOW. 6
digo-----
Początkujący

Witam

Do końca bezprzewodowo się nie da, jednocześnie mam dla Ciebie propozycje, która może rozwiąże Twoją sytuacje. Możesz zaopatrzyć się w access point, który będzie bezprzewodowo komunikował się z routerem i dalej przesyłał sygnał przewodowo do gniazda LAN w TV. Stosując np. 0.5m kabel RJ45 do połączenia TV z access point możesz schować urządzenie za TV i zapewni Ci to bezprzewodową komunikacje z routerem.

oldguest
Początkujący

digo - AP musi działać w trybie klienta a nie wszystkie modele tak potrafią.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ciekawe, nie wpadłem na to. Możecie podać jakieś przykładowe AP?

oldguest
Początkujący

Na pewno d-link DWL-2100AP swoją drogą bardzo stabilny sprzęt tylko że już nie produkowany. Nie wiem które nowe modele tak potrafią. Ale za tamtych czasów DWL-G700 nie miał trybu klienta.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Może gdzieś na allegro będzie. Dzięki za odpowiedź, poszukam i sprawdze jak to wygląda.

svirus-----
Początkujący

Zainspirowany pomysłem podłączenia poprzez DLNA do sieci bezprzewodowej zakupiłem AP WAP54G który jak się okazało nie chciał pracować w trybie klienta z oryginalnym firmware. Dopiero po zmianie na alternatywne firmware udało mi się go dobrze skonfigurować i uruchomić...i już śmiga. :D W teh chwili można powiedzieć że jeszcze mam elektroniczną ramke cyfrową z komunikacją bezprzewodową.:]