anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Restarty tv

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Restarty tv

Zastosowałem się do instrukcji Sony w sprawie restartów tv. I jak ręką odjął wszystkie bolączki telewizora ustąpiły. Tv działa jak nowonarodzony. Czy ktoś wie na czym polega technicznie proces naprawy oprogramowania?

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Masz na myśli przywracanie fabryki? no to gratulki :slight_smile: że sie udało i że jesteś taki cierpliwy :wink: Tacy chyba powinni być klienci Sony - cierpliwi i pełni wiary :wink:

Serio, cieszę się że odniosłeś sukces.

Jeśli moje restarty będą sie powtarzały to być może w desperacji po raz n-ty lub nawet n+1 przywrócę fabrykę.

W sumie to działanie kojarzy mi sie z romantycznym "powrotem do źródeł" więc chyba powinno byc ulubionym :wink: no i to taka miła forma spędzania czasu :slight_smile:

A bardziej na serio: mniejsza o mnie. Ale jak maja sobie poradzić osoby starsze lub obce wyzwaniom wspólczesnej supertechniki? :slight_smile: Nie każdy kupuje telewizor w nadziei że spędzi przy nim miło czas nie tylko oglądając chyba nudne programy? :slight_smile:

 

profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

Na zakupie nowego telewizora innej firmy. 

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV
profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Chodzi mi o procedurę polecaną na stronie SONY pt; Rozwiązywanie problemu z ciągłym ponownym uruchamianiem telewizora". A więc wciśnięcie dwóch klawiszy na tv, wyjęcie wtyczki i ponowne włożenie, zapalenie się diody w kolorze zielonym, dwa restarty samoczynne tv i dopiero wtedy instalacja tv i przywrócenie ustawień fabrycznych.

To pomaga. I chyba tylko inżynierowie SONY wiedzą na czym to w istocie polega, co zmienia w oprogramowaniu.

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

To co wiedzą TYLKO inżynierowie SONY to słodka tajemnica wiary :wink:

Nie kwestionuję tej procedury - może jest skuteczna. Na razie jej nie wykonałem bo mam ciekawsze zajęcia niż użeranie się z niezbyt dobrze działającym sprzętem dawnej superfirmy (chyba tylko najstarsi pamiętają tamte czasy). Drażni mnie tylko teraźniejszy sposób postępowania (czytaj: olewania klientów) owej superfirmy no i jej panaceum na prawie wszystko czyli: przywracamy fabrykę! :slight_smile: