anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony 55XE7005

profile.country.PL.title
twintt
Poszukiwacz

Sony 55XE7005

Mój pierwszy TV Sony w życiu i niestety porażka.

 

Po pierwsze. Smart TV w wykonaniu Sony to porażka. W czerwcu 2019 zabrakło sklepu VEWD APP STORE choć nic w nim ciekawego nie było to przynajmniej był. Oczywiście nie podlega gwarancji, jak sobie zastrzegła firma. Niedawno z aplikacji usunięto TVP VOD. Gwarancja? Eee tam, przecież zostało jeszcze przestarzałe TVN i IPLA, kilka mniej ważnych aplikacji, YOUTUBE, NETFLIX. Generalnie normalnie i to na plus funkcjonują tylko te dwie ostatnie usługi. Ale to dla mnie nie jest SMART TV. Trochę mało i jak czas pokazał CORAZ MNIEJ.

Po drugie. Gwarancja skończyła się początkiem grudnia (2 lata). I proszę taka niespodzianka początkiem lutego. Zaznaczę, że nic w telewizor nie uderzyło. Po włączeniu TV zobaczyłem pionową jasną linię przez cały ekran i kilka ciemnych mniej widocznych. Gdyby nie ta jasna pewnie jakiś czas jeszcze bym nie zauważył tych bardziej dyskretnych.

 

Telewizor na śmietnik?

 

IMG_20200227_203556.jpgIMG_20200227_205724.jpgIMG_20200227_205735.jpg

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

sugeruję skontaktować się z infolinią, gdzie doradzą satysfakcjonujące rozwiązanie problemu. Możesz się skontaktować poprzez nr telefonu:+48 223060694 lub formularz kontaktowy: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
twintt
Poszukiwacz

Skontaktowałem się. "Satysfakcjonujące rozwiązanie" to wskazanie mi adresów serwisów w Polsce które zajmą się naprawą pogwarancyjną. Mega pomocny kontakt (dowiedziałem się czegoś o czym już wiedziałem).

 

Ja się z Sony wyleczyłem. Nigdy więcej tego szajsu.

 

profile.country.PL.title
twintt
Poszukiwacz

To jeszcze dziś coś nowego w moim tv. Ekran wygląda jak tablica szkolna. Reset do ustawień fabrycznych nie pomógł.

IMG_20200306_143202.jpg