anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Bravia KD-55XD9305 - Uszkodzony Ekran

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Matuszak666
Poszukiwacz

Sony Bravia KD-55XD9305 - Uszkodzony Ekran

Witam, posiadam telewizor Sony Bravia KD-55XD9305,w prawym górnym rogu jak widać na dołączonym zdjęciu powstał problem z powodu uderzenia przez mojego synka.

Jak myślicie da się wymienić sam ekran czy muszę inwestować w nowy telewizor?

Telewizor jest na gwarancji

Sony 1 - 2018-06-26 at 15.43.48.jpegSony 2 - 2018-06-26 at 15.44.05.jpeg 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Matuszak666
Poszukiwacz

Witam 

Kończąc temat matrycy:w srewisie stwierdzono uszkodzenie mechaniczne które niepodlega gwarancji.Posiadałem również dodatkowo wykupioną w skelpie Media M.... gwarancję plus za nie małe 700zł - lecz ta gwarancja również nie obejmowała naprawy uszkodzenia mechanicznego:( - fantastycznie

Tak więc naprawa, poprzez kupno nowego TV:( 

No i na sam koniec zostałem jeszcze opciążony opłatą za transport uszkodzonego TV do serwisu Sony w celu naprawy/wymiany etc. - tego też gwarancja producenta nie obejmuje!:(

Reasumując - ręce opadają 😞

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
marek_j
Użytkownik

Hmmm... Chyba straciłeś szansę na wymianę TV... Gdyby ekran "samoistnie" pękł, byłaby wymiana bez dyskusji.

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

 

Kolego Matuszak666 chyba już wiesz o co poprosić św.Mikołaja :wink:,a tak na poważnie to jak przedmówca pisał nie ma szans na uwzględnienie gwarancji a naprawa też jest kosztowna,matryca jest bardzo droga,a na rynku wtórnym marne szanse,żeby taką dostać,za świeży tv.
Kosecki
profile.country.PL.title
Matuszak666
Poszukiwacz

Ekran jest cały nie jest pęknięty z zewnątrz nie ma żadnej najnijeszej rysy. 

Cała usterka jest wewnątrz ekranu.

Pozdrawiam  

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Wiem kolego,strasznie ci współczuję,coś o tym wiem,jak mój syn był mały to też się bałem o tv,pozdrawiam.

Kosecki
profile.country.PL.title
marek_j
Użytkownik

W sumie, skoro nie ma śladu na zewnątrz, a pęknięcie jest w środku... Próbuj, tylko dzieci w to nie włączaj :slight_smile:

Jeszcze tylko dodam, że fotki są tutaj zbędne, bo wiemy jak wygląda uszkodzenie.

profile.country.PL.title
ZambrzyckiZ
Poszukiwacz

da się wymienić ale od lat jest to nieopłacalne - pozostaje szukać na serwisach tv z uszkodzona elektroniką i podmiana matrycy

profile.country.PL.title
Matuszak666
Poszukiwacz

Witam 

Kończąc temat matrycy:w srewisie stwierdzono uszkodzenie mechaniczne które niepodlega gwarancji.Posiadałem również dodatkowo wykupioną w skelpie Media M.... gwarancję plus za nie małe 700zł - lecz ta gwarancja również nie obejmowała naprawy uszkodzenia mechanicznego:( - fantastycznie

Tak więc naprawa, poprzez kupno nowego TV:( 

No i na sam koniec zostałem jeszcze opciążony opłatą za transport uszkodzonego TV do serwisu Sony w celu naprawy/wymiany etc. - tego też gwarancja producenta nie obejmuje!:(

Reasumując - ręce opadają 😞