anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony kdl-43wd750 clouding.

tomaszek25
Nowicjusz

Sony kdl-43wd750 clouding.

Witam, niepokoi mnie clouding w moim sony kdl-43wd750. Jest on widoczny na rogach ekranu (załączone zdjęcie robione niestety lg g3). Proszę o informację czy oddać tv do sklepu bo mam jeszcze taką możliwość oraz co wziąć w zamian w tym rozmiarze? Telewizor jest podwieszony pod sufitem w sypialni 9 m2. Będę wdzięczny za pomoc.

http://i38.photobucket.com/albums/e145/Tomasz_Pokora/sony/20170514_214453_zps6vnvxsjx.jpg

 

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za wiadomość. Przekazaliśmy Twoje pytanie naszemu zespołowi trenerskiemu. 

Wrócimy z odpowiedzią możliwie jak najszybciej.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Cloduing jest sprawa indywidualną dla każdego TV - taki jest urok modeli z podświetlaniem krawędziowym.

Jeśli clouding który widzisz na ekranie Ci przeszkadza - możesz wymienić na ten sam model. Choć nie znaczy to, że będzie lepiej.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Sebo80
Użytkownik

Kolego nie dak sie zwiesc serwisowi. Clpuding dla nich nie ma znaczenia. Ja mialem na srodku plame i do dzis podziwiam jej blask a serwis raz byl u mnie raz tv zabierali do radomia i stwierdzili ze normalnie niczemi to nie przeszkadza podczas emisji obrazu. A ciemne sceny no coz material testowy serwisowy sony widocznie nie zawiera takowych scen. Pan z serwisu przywozac mi tv stwierdzil pewnie plama jak byla tak jest no ale nic nie poradzimy u mas nmie wystepowala. Dobre co nie? Powodzenia bo zapewne przyda ci sie 😊
profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

offtopowo polecam przeczytanie

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/czy-warto-kupic-telewizor-4k-z-dolby-vision.html

 

ładnie widać, jak np. telewizory LG nie radzą sobie z wyświetlaniem ciemnych scen z jasnym elementem...

profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

Sony, błagam Was, kompromitujecie się. Temat stary jak świat, a odpowiedź jaką Wasz zespół trenerski przygotował brzmi: to normalne zachowanie matrycy tego typu. Może Pan złożyć reklamację ale tak naprawdę musi się Pan z tym pogodzić albo kupić coś innego, co ma TEN SAM PROBLEM. Kurde SONY, przestancie się ośmieszać, z jednej strony który telewizor w cenie do 4k nie ma tego problemu, z drugiej strony dlaczego to zawsze tak durnowato wygląda. W755C 4 plamy na środku ekranu, ewidentnie od jakiś śrób... i co? wszystkie tak mają. 

 

napiszę tak: poziom Waszych odpowiedzi jest na poziomie ZERO MINUS 20 i przestajecie być zabawni, jedyne co trzyma to forum w kupie, to zaangażowanie klientów, którzy sami sobie pomagają. To nie Wasza wina droga OBSŁUGO FORUM, tylko tych, którzy Wam odpowiadają na Wasze zgłoszenia... 

 

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV