anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony TV oprogramowanie PKG2.294EUA

ROZWIĄZANE
stojak123
Użytkownik

Sony TV oprogramowanie PKG2.294EUA

Dzisiaj zainstalowało się nowe oprogramowanie PKG2.294EUA. Czy wiadomo co wniosło nowego. Pozdrawiam.

21 ODPOW. 21
profile.country.pl_PL.title
gggrzybowscy
Użytkownik

U mnie też brak zawartości na tv 32705B.

Siara55
Poszukiwacz

U mnie dziala VEVO i PlayMemories za to nie zawsze dziala przycisk Home i Options i zmienila sie ikonka TVN player po aktualizacji .55w829b

Na Play Station wystartowalo Spotify zamiast Music Unlimited na Tv bravia tez jest planowane ?

kpatok
Poszukiwacz

Na moim KD-49X8505B Vevo  uruchamia  pod tytułem Muzyka.Tydzień temu było brak tej aplikacji.Nie działa nagrywanie podczas czuwania.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert
kpatok
Poszukiwacz

Witam.Oprogramowanie KD-49X8505B jest aktualne.Nagrywanie podczas czuwania nie działa.Telewizor słabo wsółpracuje z modułem alphacrypt classic.Nie dekoduje programów HD :TVP,CANAL+ oprócz CANAL HD i CANAL SPORT HD.Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
pelsta
Poszukiwacz

Cześć.

Ciekawe dlaczego pominięto aktualizację modelu KDL-42W656A?

 

Czy sprawdził ktoś na czym polega

Improves usability of USB HDD recorded title management

andrzej1545
Poszukiwacz

Witam

Mam 50W815 czy po aktualizacji ostatniej też tak macie ze jest problem z uruchomieniem tv i nieraz sie zamysli na 60sek nie reaguje na pilota. Przyklad po włączeniu nie można przelaczyc kanałow dopiero po 30sek. Przykład tv po nocy wyłaczony nie mozna go wlączyć dopiero po minucie zaczyna coś się dziać. Czy to Sony ?

stojak123
Użytkownik

Też tak mam. Wcześniej też tak było. Musi się wszystko załadowac po starcie tv. Jest pewne opóźnienie.

profile.country.PL.title
wiechu_c
Poszukiwacz

Jestem od paru dni posiadaczem KDL-50W815B i chyba jest podobnie, czasami telewizor nie reaguje na pilota, żeby włączyć muszę wyłączyć prąd. Najgorsze, że nie odtwarza plików filmowych z usb, odtwarzacz multimedialny wyłącza sie i tyle, zdjęcia i muzę odtwarza a większość filmów nie. Co ciekawe poprzedniego dnia obejrzałem flm w 3D i pół innego, nastepnego dnia chciałem dokończyć i już jest po zawodach 😞 muszę z innego źródła, np. przez laptop. Co jest grane? 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Jedynie co mogę Ci zaproponować to przywrócić TV do ustawień fabrycznych. U niej jednej osoby to pomogło.

 

Pozdrawiam