anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

telewizor sony KDL-49WD755

profile.country.PL.title
Prencik16
Poszukiwacz

telewizor sony KDL-49WD755

witam,mam telewizor wymieniony w temacie Sony 

KDL-49WD755 i mam takie pytanie czy możnapobrac przeglądarke internetową na ten model jaką kolwiek? Pozdrawiam i Dzięki za odpowiedzi.

15 ODPOW. 15
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Obawiam się, że niestety nie ma możliwości pobrania przegladarki do Twojego modelu. :disappointed:

 

Pozdrowienia!

profile.country.PL.title
Prencik16
Poszukiwacz

TO NIE CIEKAWIE ZAPEWNIANO MNIE ŻE TO SMART TV I NIE BĘDZIE PROBLEMY Z PRZEGLĄDARKĄ.CZY NIE MA INNEGO SPOSOBU UDAŁO MI SIĘ WEJŚĆ W GOOGLE WPISAĆ WYŚWIETLIŁO SIĘ GOOGLE ALE NIC NIE MOGŁEM ZROBIĆ CZARN EKRAN I TYLKO NAPIS GOOGLE...MOŻE JAKIĘŚ OPROGRAMOWANIE ALBO COŚ POMOŻE?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

No niestety nic nie zainstalujesz w tym modelu. Nie wiem kto Cię zapewniał o tej przeglądarce, ale zostałeś wprowadzony w błąd. 

 

Pewnym rozwiązaniem dla Ciebie może być przystawka Google Chromecast. Umożliwia ona streamowanie filmów, muzyki i zdjęć z Internetu wprost na ekran telewizora. Dane możesz strumieniować z ekranu urządzeń mobilnych z Androidem lub iOS, a także z przeglądarki Chrome na dowolnym komputerze.

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

KOLEGO SPRÓBUJ WEJŚĆ W GOOGLE PLAY NA KOMPUTERZE I ŚCIĄGNIJ GOOGLE CHROME.

Kosecki
profile.country.PL.title
Prencik16
Poszukiwacz

MOGE TEŻ POBRAĆ NA ISO CHROME I PRÓBOWAĆ ?

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

TEJ METODY NIE PRÓBOWAŁEM,ALE SPRÓBOWAĆ NIE ZASZKODZI.

 

Kosecki
profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

JA POPROSTU LOGUJĘ SIĘ NA TE SAMO KONTO GOOGLE PLAY  NA PC CO NA TELEWIZORZE,A APLIKACJA POBIERANA JEST AUTOMATYCZNIE NA TV SONY.

Kosecki
profile.country.PL.title
Prencik16
Poszukiwacz

WIDZĘ CIĘŻKO BĘDZIE NA INFOLINI POWIEDZIELI ŻE NIE MA OPCJI TYKO ODBICIE LUSTRZANE

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

 


kosa16051971 napisali:

JA POPROSTU LOGUJĘ SIĘ NA TE SAMO KONTO GOOGLE PLAY  NA PC CO NA TELEWIZORZE,A APLIKACJA POBIERANA JEST AUTOMATYCZNIE NA TV SONY.


A masz ten sam model TV czy inny?