anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dziwny szum na WH-900N

profile.country.PL.title
pawelekdabek
Poszukiwacz

Dziwny szum na WH-900N

Witam. Dzisiaj doszły do mnie słuchawki Sony Wah-900N h.ear on. Zauważam jednak jedną rzecz która mnie irytuje. Otóż na włączonym bt oraz włączonym noise cancelling przy wyłączonej muzyce słuchać taki cichy szum/dźwięk w prawej sluchawce. Jest on bardzo cichy i pojawia się co kilkanaście sekund jeżeli nic nie robie z telefonem oraz zawsze gdy wchodzę w jakąś aplikacje, dodatkowo, pojawia on się zawsze gdy przełączam piosenki (między piosenkami) oraz gdy utwór jest np cichy albo recytowany to lekko ale nadal to słychać co bardzo mnie irytuje. Czy ktoś może sprawdzić czy też tak ma? Czy support może powiedzieć czy to normalne czy moje słuchawki są wadliwe? Czy jeżeli to wada to mogę to oddać na gwarancję? Słuchawki kupiłem nowe od osoby która dostała je z telefonem. Proszę o waszą pomoc :wink:

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Czy te objawy dotyczą każdego telefonu/odtwarzacza? Próbowałeś w ogóle je z innym urządzeniem?

 

Pozdrowienia

profile.country.PL.title
pawelekdabek
Poszukiwacz

Problem występuje również na innym urządzeniu, na połączeniu kablowym tego nie ma oraz na bt bez redukcji szumów. Kupiłem te słuchawki od kogoś kto dostał je z telefonem. Mogę oddać je na gwarancję bez problemu?

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj,

rozumiem, że ktoś z działu technicznego kontaktował się już z Tobą w tej sprawie przez e-mail, mam nadzieję, że ich wskazówki okazały się pomocne.

A dodatkowo: czy próbowałeś zresetowć zesław nagłowny?
Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka_J

profile.country.PL.title
pawelekdabek
Poszukiwacz

Niestety problem nadal występuje, próbowałem wszystkiego, na zagranicznym Sony ludzie również o tym piszą i to resetowanie nic nie pomaga. Napisałem do supportu i będę chciał oddać te słuchawki na gwarancję

profile.country.PL.title
pawelekdabek
Poszukiwacz

Po całym dniu słuchania muzyki, próbowania resetowania oraz naładowania do pełna jestem zirytowany ponieważ problem nadal występuje. Jest to na tyle uciążliwe że słyszę to teraz prawie cały czas. Jest to jakaś wina sprzętowa i niezgodności między bluetooth a nc. Ten dziwny szum występuje tylko wtedy gdy słuchawki podłącze pod jakiekolwiek urządzenie Bluetooth. Nie jest to biały szum typowy dla nc a zupełnie irytujący dźwięk występujący tylko w prawej słuchawce. Co mogę zrobić? Chce je oddać na gwarancję jednak nie wiem czy będę mógł. Zakupiłem je od chłopaka który dostal je wraz z telefonem i jedyne co mam to potwierdzenie nadania ze sklepu Sony Redemption (UK)

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Mam dostep do tych słuchawek. Napisz na którym trybie NC występuje ten problem. Normal czy Ambient?

Sprawdzę to.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
pawelekdabek
Poszukiwacz

 

Normal. Bez połączenia bluetooth tego nie słychać dopiero podczas podłączania oraz po połączeniu staje się to słyszalne, bez muzyki występuje to w jakichś odstępach czasu jednak wystarczy włączyć jakiś utwór cicho i jest to wyraźnie słyszalne w prawej słuchawce. Nie miałem tego problemu nigdy z żadnymi słuchawkami bt.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Potestuję i dam znać.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
holograms
Nowicjusz

czy udało się rozwiązać problem?