anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Instrukcja obsługi

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
rysonyzal
Nowicjusz

Instrukcja obsługi

Dośc powszechne jest narzekanie na poziom instrukcji obsługi różnych sprzętów i urządzeń.
I to jest prawda. Kupiłem dziś mini wieżę SONY CMT-CPZ3. Co prawda mam 75 lat i to nie ułatwia czytania instrukcji ale ta otrzymana jest nad podziw dziwna. Podany jest np. ładny schemat-rysunek strony czołowej wieży i pilota z numerycznym oznaczeniem każdego przełącznika. Chyba dziesiąty raz przelatuje całą instrukcję i nie znajduję odnośników -
objaśnień do tychże numerycznych oznaczeń. Dla kogo taka instrukcja? I taki gniot wychodzi pod szyldem takiej firmy jak SONY. Wszyscy producenci mają pełne usta sloganów typu "nasz klient jest najważniejszy". Ja nie czuję się tak potraktowany. Rysonyza
PS. Może ktoś się zlituje i mi poda hasłowe objaśnienia do załączonych schematów !!!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Wg mnie jest to minijack - stoją za tym dwie przesłanki:

1. Zazwyczaj jako pojedyńcze gniazdo dla analogu jest stosowany minijack.

2. Patrząc w instrukcję obok jest gniazdo słuchawek minijack i wiekością wygląda tak samo jak analog in.

 

Pozdrawiam

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

widzę ze komputerem umie pan się posługiwać świetnie i nie może pan rozgryźć tak prostej instrukcji obsługi?? jak dla mnie wszystko jest jasne i czytelne i nie pomogę bo nie ma w czym wszystko jest w instrukcji czarno na białym......

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Pobrałem instrukcję w formie .pdf ze strony Sony i objaśnienia są, ale nie w sposób taki jaki można by się spodziewać, czyli wypunktowane po kolei co oznacza dany numer.
W instrukcji na przykład znajdujemy coś takiego

Wybierz funkcję CD.
Naciśnij CD na pilocie.



albo

Słuchanie radia
1 Wybierz „FM” lub „AM”.
Naciśnij kilkakrotnie TUNER/BAND .

Mac_PL
Nowicjusz

Mam pytanie dotyczące standardu wejścia "analog in". W instrukcji użytkowania nie jest napisane jaka jest średnica wtyku. Bardzo proszę zorientowaną osobę o pomoc. Z góry dziękuję.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Wg mnie jest to minijack - stoją za tym dwie przesłanki:

1. Zazwyczaj jako pojedyńcze gniazdo dla analogu jest stosowany minijack.

2. Patrząc w instrukcję obok jest gniazdo słuchawek minijack i wiekością wygląda tak samo jak analog in.

 

Pozdrawiam

 

profile.country.PL.title
ANONYMUSX8
Użytkownik

Chce pan lupę? :grin: