anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z głośnikami SRS-XB10 - Sony

Faranel
Nowicjusz

Problem z głośnikami SRS-XB10 - Sony

Witam serdecznie. Otóż dzisiaj zakupiłem sobie głośniki sony tego właśnie modelu i pomimo, że są sparowane z telefonem, dźwięk nie chce być odtwarzany na głośnikach (leci cały czas na telefonie). W panelu bluetooth pojawia się informacja "Connected (no media)". Nie wiem co robić. Próbowałem wszystkiego z instrukcji obsługi, aczkolwiek pamiętam, że jak parowałem po raz pierwszy głośniki z telefonem to wyświetlił się jakiś komunikat: "czy chcę..." nie pamiętam już czego on dotyczył, ale prawdopodobnie pytał mnie czy chcę zezwolić telefonowi na dostęp do głośników, z tym że komunikat przez przypadek anulowałem i nie mogę do tego powrócić. 

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Ja w swoim telefonie w ustawieniach Bluetooth mam opcję wyboru zakresu usług jak poniżej:

Screenshot_20170626-225438.png

Sprawdź u siebie czy nie masz takiej opcji.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Poza tym co napisał djrychu, zawsze pozostaje opcja usunięcia urządzenia z listy urządzeń Bluetooth i ponowne sparowanie. Czasem to najszybszy sposób. 

 

EDIT: mam jeszcze sugestię co do użycia NFC do połączenia. No chyba, że nie masz tej opcji w smartfonie. :confused:

 

Pozdrowienia :slight_smile:

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Sugeruję zrobić tak jak napisał Lajam.

profile.country.PL.title
Niewik
Poszukiwacz

Ja również mam ten sam problem widnieje mi na telefonie Połączono (bez multimediów) ani ustawienia w zebatcę ani usuniecie urzadzenia i sparowanie ponownie nic nie daję próbowałem wszystkiego czytałem wnikliwie instrukcje patrzyłem na drugim telefonie i jest to samo jedynie to na laptopie działa poprawnie.

 

Proszę o pomoc bo już skończyły mi się pomysły.

profile.country.PL.title
Niewik
Poszukiwacz

Jest ktoś wstanie mi pomóc ?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Jaki to telefon? Jaka wersja oprogramowania? 

profile.country.PL.title
Niewik
Poszukiwacz

Jest to telefon HTC one M8

Wersja sytemu Android 6.0

Wersja oprogramowania 6.12.401.4

 

Troche czytałem i myśle że mam po prostu za stary telefon chyba że ktoś ma inny pomysł jak to uruchomić i mi da jakąś radę.

Powiem tylko że przy samsungu 7 i Htc 10 działało bezproblemu.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Na stronie wsparcia technicznego dla głośnika jest zakładka "Zgodność", gdzie można zweryfikować kompatybilność telefonu z głośnikiem:

https://www.sony.pl/electronics/support/portable-speakers-srs-series/srs-xb10

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Niewik
Poszukiwacz

Uaaaa ale mi pomogłeś niezły expert z ciebie...

Sony naprawę nieżle rozwiązuje tutaj problemy...

 

Domyśliłem się szerloku i sprawdziłem to wcześniej z resztą mówię o tym w poprzednim poscie. Miałem nadzieje że jest inne rozwiązanie o którym ja nie wiem i może mi podacie i nadzwyczajnym, magicznym sposobem się włączy.

 

A ty tutaj tylko nabijasz posty bezsensu.

 

Chyba jedynym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest kupienie nowego telefonu... Patrz jaki ze mnie expert...