anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z głośnikami SRS-XB10 - Sony

Faranel
Nowicjusz

Problem z głośnikami SRS-XB10 - Sony

Witam serdecznie. Otóż dzisiaj zakupiłem sobie głośniki sony tego właśnie modelu i pomimo, że są sparowane z telefonem, dźwięk nie chce być odtwarzany na głośnikach (leci cały czas na telefonie). W panelu bluetooth pojawia się informacja "Connected (no media)". Nie wiem co robić. Próbowałem wszystkiego z instrukcji obsługi, aczkolwiek pamiętam, że jak parowałem po raz pierwszy głośniki z telefonem to wyświetlił się jakiś komunikat: "czy chcę..." nie pamiętam już czego on dotyczył, ale prawdopodobnie pytał mnie czy chcę zezwolić telefonowi na dostęp do głośników, z tym że komunikat przez przypadek anulowałem i nie mogę do tego powrócić. 

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@Niewik  napisał

 

A ty tutaj tylko nabijasz posty bezsensu.

 

 

 


Masz coś jeszcze wartościowego do dodania?

 

Bo zaczyna się robić niemiło kiedy czytam te lekceważące wypowiedzi. 

 

Skoro znalazłeś już wspaniałomyślnie rozwiązanie swojego problemu, wątek zamykam. 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@Niewik mam wrażenie, że trochę poniosły Ci emocje nie zmienia to faktów, że:

1. Nie jestem pracownikiem Sony i nie mam potrzeby nabijania postów bo nikt mi za to nie płaci.

2. Skoro wiedziałeś/przeczytałeś wcześniej, że ten telefon nie jest kompatybilny to mogłeś napisać, że szukasz porady jak ten problem obejść.

3. Mogłem Ci zaproponować zakup nowego telefonu ale według mnie to by była porada nieprzystająca do eksperta.

4. Jeśli uważasz się za eksperta zapraszam Cię do udzielania pomocy innym.

 

A tak swoją drogą to zawsze możesz napisać custom rom do swojego telefonu który może sprawi, że Twój telefon zacznie działać z głośnikiem.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Niewik
Poszukiwacz

@djrychuMasz racje zachowałem się wobec ciebie niestosownie za co przepraszam.

 

Jestem trochę sfrustrowany z powodu tego iz kupiłem sprzęt który ma rzekomo działać a nie jest kontatybilny z moim telefon i głowie się co tu zrobić. Myślę ze nie ma co kombinnować i trzeba wreszcie podgonić z elektroniką i kupić nowy telefon.

 

Dziękuje za wyrozumiałość djruchu

 

@lajam Robisz to samo co ja w poprzednim poście piszesz lekceważąco tak więc powielasz moje błedy.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@Niewik  napisał(a):

 

@lajam [...] piszesz lekceważąco .

 

Pozdrawiam


Trudno pozostać obojętnym na Twoje "wycieczki" w tamtym poście. 
Nie lubię, gdy frustracje na sprzęt przelewane są na ludzi, którzy starają się znależć rozwiązanie problemu. 


Jak pisał djrychu (nie djruchu), nie jesteśmy pracownikami Sony i poświęcamy swój prywatny czas na pisanie na forum.

 

Status przy nicku jest odzwierciedleniem wkładu jaki wnosi się w tej społeczności, a nie jest wynikiem licznika postów. Żaden z ekspertów czy specjalistów nie siedzi tutaj, żeby "nabijać posty". Jeśli uznajesz odpowiedzi za niesatysfakcjonujące - OK, masz takie prawo. Ale powstrzymaj się w przyszłości od bezsensownych przytyków. 

Pozdrawiam :slight_smile: