anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja "S" do Ice Cream Sandwich (Android 4.0)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Aktualizacja "S" do Ice Cream Sandwich (Android 4.0)

:c37


czy ktoś słyszał, czytał lub widział gdzieś oficjalne info od SONY na temat aktualizacji bądź braku aktualizacji tabletów S do Androida 4.0 ?


Nie chcę czytać o przypuszczeniach, marudzeniu itd. ale o w miarę potwierdzonych informacjach.


Pozdrawiam,
kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
88 ODPOW. 88
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

i to jest bardzo dobra informacja! :c34

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

jestem ciekaw, czy po aktualizacji w galerii będzie można sortować zdjęcia np.po nazwie. Bo troszkę mnie coś trafia, jak widzę brak możliwości sortowania fotek i dopasowanie się do jedynego słusznego, które daje nam sony/android. Tabletu używam przede wszystkim do prezentacji zdjęć i nie ukrywam, że utrudnia mi to życie 8-)



:c69

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
marcoo300681
Poszukiwacz

http://www.sony.pl/hub/discover-sony-tablet
Potwierdzone, miejmy nadzieję że nie zmienią terminu. :c20 :thumbsup: :D :c4

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Teoretycznie jutro jest nasz wielki dzień! ;) Jednak martwi mnie cisza wokół aktualizacji... Oby termin okazał się prawdziwy.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

a dopiero co właśnie przed sekundką kliknąłem sprawdzanie aktualizacji :nauseated_face:

:c69 :c69 :c69


btw
wiedzieliście, że google dało tzw.easter egg w systemie: tapnijcie wielokrotnie w ustawieniach tam gdzie jest pole z wypisanym aktualną wersją systemu :nauseated_face:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

kris napisał(a):


wiedzieliście, że google dało tzw.easter egg w systemie: tapnijcie wielokrotnie w ustawieniach tam gdzie jest pole z wypisanym aktualną wersją systemu :nauseated_face:


haha :smileyhappy:

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Dostępne także na innych urządzeniach - różne efekty.

Michallll
Początkujący

I mamy ostatni dzień maja, a o aktualizacji ani widu ani słychu... ;)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

ja wiedziałem, że tak będzie....że pierwsze co dziś zrobić w okolicy tabletu to sprawdzenie aktualizacji :slight_smile:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
Michallll
Początkujący

Heheh, no niestety... trochę to już za długo trwa ;)

W sumie gdybym wiedział, że EU będzie miała aktualizację tak późno to już dawno zainstalowałbym rom'a z wersji US... ;) A tak to człowiek czekał z nadzieje że będzie w połowie maja... teraz że pod koniec... ;)


Swoją drogą już wczoraj byłem przekonany, że jest aktualizacja po przeczytaniu postu:
Dostępne także na innych urządzeniach - różne efekty.



Wyczyściłem system i klikam update a tu pusto.. :P Dopiero później doczytałem, że chodziło całkiem o co innego... :P