anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nadajnik BT do słuchawek Bluetooth

Mn1s1ek2
Poszukiwacz

Nadajnik BT do słuchawek Bluetooth

Po lekturze kilku wcześniejszych postów o "ułomnym" BT w telewizorach Sony jasne jest jużdla mnie, że telewizor nie sparuje się z żadnymi słuchawkami BT. 

Tak więc pozostaje zakup zewnętrznego nadajnika/transmitera BT podłączanego pod wyjście słuchawkowe telewizora.

I tu moje pytanie: czy ktoś korzysta już z takiego sprzętu i może podać konkretny model nadajnika, co do którego jest pewność, że działa poprawnie ? Noszę się z chęcią zakupu i wolałbym kupić na pewniaka.

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Ja używam słuchawek radiowych marki Philips. Zasięg do 100 metrów, żadnych szumów, polecam.

Mn1s1ek2
Poszukiwacz

A przeczytałeś o co ja pytam ??? Cieszę się razem z Tobą Twoimi Philipsami ale pytałem o NADAJNIK/TRANSMITER bluetooth do telewizora (przepraszam za wielkie litery ale to dla tych niedowidzących).

agmonka
Poszukiwacz

Sprawdzone. Może działać jako odbiornik jak i nadajnik. ***

 

Powód edycji: post zawierał link do strony służącej celom komercyjnym.

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

To tylko sugestia. Przecież chodzi o słuchanie dźwięku tv przez słuchawki prawda? Odpada parowanie sprzętu, zasięg i jakość bezbłędna. Po prostu zero problemów i o to przecież chodzi. Pozdrawiam .

Mn1s1ek2
Poszukiwacz

Dziękuję za tą odkrywczą sugestię. Słuchawek radiowych używam już od kilkunastu lat więc nie jest to dla mnie wielka nowość. Chodzi mi o to, że znudziło mi się taszczyć na głowie duże słuchawki, od których po godzinie łeb mi pęka. Wystarczyła by mi malutka słuchawka BT wciśnięta w jedno ucho. Dodatkowo zamierzam sparować z telewizorem wieżę HiFi obsugującą BT. Dlatego moje pytanie dotyczyło nadajnika BT.

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Życzę powodzenia w parowaniu sprzętu i wysokiej jakości dżwięku z wieży Hi-Fi w słuchawce wciśniętej w ucho.Ja używam pewnych rozwiązań i przesyłam dźwięk z Tv kablem optycznym. Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Kolego zajrzyj do poniższego wątku a tam znajdziesz odpwiedź na swoje pytanie:

https://community.sony.pl/t5/telewizory/kdl-43w809c-androit/m-p/2006492/highlight/true#M21811

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
jotka48
Poszukiwacz

Też ten temat mnie interesuje bo nie moge sprarowac ze Słuchawkami August EP 650

 

Tomazi75
Poszukiwacz

Witam.Możesz troszeczke więcej info na temat tego nadajnika.Mój mail*****   Będę bardzo wdzięczny.

 

Powód edycji: post zawierał adres e-mail. Zachęcamy do skorzystania z opcji "wiadomości prywatne".