anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Okulary 3D do Sony XD9305

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Tomek-72.
Użytkownik

Okulary 3D do Sony XD9305

Witam.

 

Proszę o informacje czy okulary TDG-BT400A działają dobrze z tym telewizorem.

Do firmy Sony - przykro mi to stwierdzić, ale liczycie sobie bardzo dużo za okulary 3D model TDG-BT500A.

 

Pozdrawiam Tomek

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

 TDG-BT400A come with TV together and TDG-BT500A is for resale. In order to distinguish them from different sales channel, Sony name them with 2 model number for their convenience, but they are exactly the same. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
misiek1955
Użytkownik

      Witaj

Okulary o które pytasz to dokładnie to samo co TDG-BT-500A.Firma Sony rozgraniczyła okulary na te

które były dodawne jako wyposażenie telewizora(były takie dobre czasy) i to były BT-400A ,oraz te

które można kupić z dystrybucji Sony. Ja też posiadam xd9305 i używam BT-400A i nie mam do nich

żadnych zastrzeżeń.Kupuj i będziesz zadowolony.

 

       Misiek1955

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

 TDG-BT400A come with TV together and TDG-BT500A is for resale. In order to distinguish them from different sales channel, Sony name them with 2 model number for their convenience, but they are exactly the same. 
profile.country.PL.title
misiek1955
Użytkownik

      Witaj

Okulary o które pytasz to dokładnie to samo co TDG-BT-500A.Firma Sony rozgraniczyła okulary na te

które były dodawne jako wyposażenie telewizora(były takie dobre czasy) i to były BT-400A ,oraz te

które można kupić z dystrybucji Sony. Ja też posiadam xd9305 i używam BT-400A i nie mam do nich

żadnych zastrzeżeń.Kupuj i będziesz zadowolony.

 

       Misiek1955

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Myślę że będą pasowały również aktywne Samsungi, tańsze, lżejsze, jedyny minus że się nie składają. Ja kupiłem w emag.pl pakowane 2sztuki za 100zl z groszem.