anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-40Z4500 czy można uruchomić film z nośnika zewnętrznego poprzez USB - jaki format plików obsługuje?

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
KYRTAPARM
Początkujący

KDL-40Z4500 czy można uruchomić film z nośnika zewnętrznego poprzez USB - jaki format plików obsługuje?

KDL-40Z4500 czy można uruchomić film z nośnika zewnętrznego poprzez USB - jaki format plików obsługuje?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.

Sprawdziłem w instrukcji do tego modelu i według niej niestety, ale ten model ma możliwość odtwarzania tylko zdjęć i muzyki poprzez USB. O filmach nie ma żadnej wzmianki więc niestety, moim zdaniem nie ma możliwości ich odtwarzania.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.

Sprawdziłem w instrukcji do tego modelu i według niej niestety, ale ten model ma możliwość odtwarzania tylko zdjęć i muzyki poprzez USB. O filmach nie ma żadnej wzmianki więc niestety, moim zdaniem nie ma możliwości ich odtwarzania.

profile.country.pl_PL.title
KYRTAPARM
Początkujący

Dzięki za info - ja też przejżałem instrukcję i niestety nic na ten temat nie znalazłem :

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Osobiście mogę doradzić Ci dwie rzeczy jeśli chodzi o poszerzenie możliowsci TV:

- Dobrym rozwiązaniem jest zakup nawet prostego odtwarzacza Blu-Ray ( oprócz możliwości oglądania filmów w świetnej jakości, masz port USB)

- Mini-PC z androidem - o ile ma port USB to można odtwarzać co się chce, a możliwości takiego urządzenia są ogromne ( korzystasz z aplikacji androida na ekranie TV)

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,

 

Z4500 to świetny model:smileyhappy: Pamiętam jak wchodził na rynek, jaką klasę prezentował... W tamtych czasach nie przykładano tak wielkiej wagi do funkcji multimedialnych. Bardziej skupiano się na jakości obrazu. DLNA to był olbrzymi krok. Jednak funkcjonalność DLNA, jak i odtwarzacza USB była skierowana na zdjęcia i muzykę. Możesz wykorzystywać te opcje właśnie w tym celu.

Polecam zakup odtwarzacza Blu-ray. Poza samym odtwarzaczem będziesz miał bogaty odtwarzacz USB (włącznie z NTFS, pliki MVK, MP4), jak i dostęp do treści internetowych jak np. Sony Entertainment Network.