anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

profile.country.PL.title
Tomasz_Locwin
Poszukiwacz

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

Witam,

 

Mam pytanie kiedy Sony planuje aktualizacje Android TV np. dla KD-65XF9005 (XF90 model 2018) do wersji Oreo 8.x?

 

Pozdrawiam

Tomek

228 ODPOW. 228
profile.country.PL.title
arkadio79
Użytkownik

Witam

Potwierdzam, w aplikacji wideo dzwiek dts przy małych plikach ok 10gb jest ok, ale przy wiekszych plikach ok 30gb i więcej przycina sie.... pierwsze kilka sekund idzie płynnie ale potem się tnie... Na androodzie 7 te same pliki działały płynnie

 

profile.country.PL.title
radosuaf
Użytkownik


@Piotr.Kummer  napisał(a):

W moim sony kd-75xe8596 aktualizacja jeszcze się nie pojawiła 


W tej chwili pójdzie pewnie tylko przez USB...

profile.country.PL.title
newkind
Użytkownik

W moim przypadku - Sony KD55-XE9005 + Samsung HW-N950 - aktualizacja nie naprawiła ARC 😞

Wciąż muszę odpiąć wszystkie inne urządzenia od soundbara, żeby telewizor zaskoczył z ARC, a i tak pojawia się czasem błąd komunikacji...

No to teraz jest słabo, bo liczyłem na to, że ta wyczekana aktualizacja naprawi te problemy... 😞 Spróbuję jeszcze przywrócić ustawienia fabryczne, ale na cud nie liczę.

profile.country.PL.title
JawkaM
Poszukiwacz

To ciekawe co piszesz, ponieważ zaryzykowałem i zainstalowałem niedawno w KD-65XF9005 wersję Oreo 6.5830 a posiadam soundbar Sony HT-XF9000 i wszystko działa super w zakresie komunikacji ARC mimo że w oficjalnym komunikacie Sony odradzało instalację. 

Jak widać ... temat nie jest pod kontrolą, choć może to kwestia jakiejś różnicy pomiędzy serią XF oraz XE.

profile.country.PL.title
arkadio79
Użytkownik

WitamU mnie jest problem z dzwiękiem dts z aplikacji wbudowanej video na plikach mkvDzwiek po arc działał poprawnie zawsze..
profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Ta systemowa aplikacja Video zawsze była z dupy. Lepiej zainstaluj Nova Player. DTS działa. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.courville.nova&hl=pl

profile.country.PL.title
grzechus
Poszukiwacz

arkadio79 - jaki masz model TV?

Czy po aktualizacji zrobiłeś reset do ustawień fabrycznych?

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Po kilku godzinach testowania mogę potwierdzić że warto aktualizować. TV działa wyraźnie lepiej. Dźwięk po ARC naprawiony. System płynnie. Niestety nadal problem z DTS. Na szczęście jest Kodi i Nova Player

profile.country.PL.title
arkadio79
Użytkownik

Hej65xe9005
profile.country.PL.title
arkadio79
Użytkownik

Dzięki Piotr Nova player działa super