anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

profile.country.PL.title
Tomasz_Locwin
Poszukiwacz

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

Witam,

 

Mam pytanie kiedy Sony planuje aktualizacje Android TV np. dla KD-65XF9005 (XF90 model 2018) do wersji Oreo 8.x?

 

Pozdrawiam

Tomek

228 ODPOW. 228
profile.country.PL.title
RafalKL
Użytkownik

czy po aktualizacji do oreo zmieniało się coś w jakości obrazu? np. pogorszenie lub polepszenie jasności, ostrości itp.?

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

U  mnie nic się nie zmieniło, od początku wszystko jest tak jak powinno.

Jedyne czego mi brakuje to Airplay 2 ale ponoć już się nie doczekam.

XE9305

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

v6.6545 zainstalowany. System wydaje się stabilniejszy. Jakość obrazu taka sama. Jakość Canal+ 4K bez zmian. Wydaje mi się że HDR lepiej działa, płynniej. YouTube na plus. Netflix także. 

profile.country.PL.title
mark3k3
Użytkownik

Wrzuciłem u siebie najnowsza wersję i TV (obsługa menu) pracuje dużo szybciej.

Ogólnie spory plus.

profile.country.PL.title
anika6464
Nowicjusz

Ja mam problem z netflixem po akutualizacji , zacina się telewizor gdy włączę aplikacje , polot reaguje z opóźnieniem lub wcale , przycina kilka razy muszę wyłączać telewizor dopóki prawidłowo nie zacznie wyświetlać serwisu netflix- żałuje aktualizacji bo powrócić z niej się chyba nie da ? 

profile.country.PL.title
arkadio79
Użytkownik

Hej

Spróbuj zresetować tv do ustawień fabrycznych, poszukaj sobie jak się robi twardy reset.

Jeśli dobrze pamiętam to w tv wciska się razem power i volum - w tym czasię wkładasz wtyk do kontaktu.

 

Adam838383
Poszukiwacz

U mnie na tv  po wczorajszej aktualizacji do Oreo nie ma mozliwosci regulacji głosu, od 0 do 100 dźwięk się nie zmienia i dźwięk jest tylko z urządzeń podłączonych przez HDMI czyli konsola i dekoder- nie ma dźwięku z netflixa i YouTube i innych aplikacji kazali mi zmieniać ustawienia robiłem miękki reset i ustawienia fabryczne i nic nie pomogło pozostał serwis-moze znowu wymienia na nowy tv?? Oby szybko się z tym uporali... 

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

Na stronie angielskiego forum  jest informacja ,że w Azji/Pacyfik pojawiło się  oprogramowanie v6827(oreo) dla telewizorów Sony  z 2015/2016.

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

no to jeszcze daleka droga aż do nas :wink: