anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

profile.country.PL.title
Tomasz_Locwin
Poszukiwacz

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

Witam,

 

Mam pytanie kiedy Sony planuje aktualizacje Android TV np. dla KD-65XF9005 (XF90 model 2018) do wersji Oreo 8.x?

 

Pozdrawiam

Tomek

228 ODPOW. 228
profile.country.PL.title
jarixo
Użytkownik

Wszystko ok tylko czemu tak przyciemnili wszystkie menu??? (65XF-9005). Wszystko łącznie z animacją startową Netflixem i podobnymi programami jest irytująco ciemne i blade i nie można tego niczym wyregulować. W tej wcześniejszej wersji Oreo miałem wszystko ok. jedynie You Tube nie przełączał ustawień HDR co poprawili w tej wersji. Czy w innych modelach też macie tą przypadłość czy tylko w XF9005?

profile.country.PL.title
newkind
Użytkownik

Ok u mnie też już wszystko gra :slight_smile: Przyczyną problemów z Soundbarem był odtwarzacz multimedialny, podłączony bezpośrednio do soundbara, który nie miał aktywnego CEC. Brak włączonego CEC powodował błędy komunikacji pomiędzy soundbarem, a telewizorem. Po aktywowaniu CEC wszystko zaczęło pięknie działać :slight_smile:

 

Podziękowania dla Pana z supportu SONY za pomoc w rozwiązaniu problemu!!!

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik


@jarixo  napisał(a):

Wszystko ok tylko czemu tak przyciemnili wszystkie menu??? (65XF-9005). Wszystko łącznie z animacją startową Netflixem i podobnymi programami jest irytująco ciemne i blade i nie można tego niczym wyregulować. W tej wcześniejszej wersji Oreo miałem wszystko ok. jedynie You Tube nie przełączał ustawień HDR co poprawili w tej wersji. Czy w innych modelach też macie tą przypadłość czy tylko w XF9005?


U mnie nic się nie zmieniło.

Ale faktycznie telewizor jakby  bardziej stabilnie działa.

XE9305

profile.country.PL.title
grzechus
Poszukiwacz

Skusiłem się na Oreo. Model mojego TV to XD8005

Przed instalacją reset do ustawień fabrycznych.

Ogólnie nowy Android jest bardziej responsywny - tutaj wszystko na plus.

Minusem jest niestety brak dźwięku DTS z plików mkv w systemowym odtwarzaczu (sygnał wysyłany przez ARC) - szkoda, bo przez dwa lata się do obsługi tego playera przyzwyczaiłem.

Na szczęście jest KODI, którego również użytkuje na codzień i który poprawnie radzi sobie zarówno z DTS jak i AC3.

 

Mimo wszystko niesmak pozostał (wstydźcie się w SONY). Żeby dwa urządzenia (TV i procesor dźwięku) tej samej firmy nie mogły się poprawnie dogadać w firmowej apce...

 

Cóż, czekam na kolejne "łaty"

profile.country.PL.title
crazyjuice
Poszukiwacz

Witam,

Aktualizacja jeszcze nie jest dostepna poprzez normalny update? tylko przez usb?

profile.country.PL.title
records75
Poszukiwacz

W systemowym odtwarzaczu po aktualizacji do androida oreo napisy  są na czarnym tle. Dlaczego??? W androidzie 7.0 wszystko było dobrze. W aplikacji album zdjęcia bardzo długo ładują się z dysku NAS zwłaszcza gdy jest dużo folderów. Dla mnie nowy firmware tylko zepsuł ten telewizor (KD-75XE8596). W dodatku wyjątkowo często system się zawiesza.

profile.country.PL.title
Latanek
Poszukiwacz

Czy ktoś posiadaczy Sony Xf8305 ma już aktualizację systemową(nie z pendrive'a) bo ja jakos doczekac się nie mogę 

profile.country.PL.title
crazyjuice
Poszukiwacz

Posiadam 65’ xe9005 i tak samo nie widze update’u.

profile.country.PL.title
arkadio79
Użytkownik

HejNie czekajcie, tylko aktualizujcie z pendrive...
profile.country.PL.title
kapitan_rzbik
Poszukiwacz

sony 8505 55"

nie polecam tego instalować

po upgrejdzie:

1. w kodi rojeżdzą sie dźwiek z obrazem

2. po włczeniu menu "HOME" uderzenie dźwiekiem z tv naziemnej

3. w player domyślenie otiera sie wsyztko w najniżeszj rozdzielczości

 

kompinowałem juz czyszcznia i reinsltacje aplikacji ale nie pomoglo 

sprobuje jeszcze reset do fabryvcznych ale czarno to widze

lipa jak na tv za 3100zł