anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

profile.country.PL.title
Tomasz_Locwin
Poszukiwacz

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

Witam,

 

Mam pytanie kiedy Sony planuje aktualizacje Android TV np. dla KD-65XF9005 (XF90 model 2018) do wersji Oreo 8.x?

 

Pozdrawiam

Tomek

228 ODPOW. 228
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

@marcinor  jak to zrobiłeś 😕 ?? 

profile.country.PL.title
gapcio33
Poszukiwacz

Do Tomasz Bielski. Mnie aplikacja nc+ go odpala się w innej orientacji bokiem jak zrobić by nie malinie oglądać?

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

gapcio33  Wgraj apkę Control Screen i włącz , będziesz miał wszystkie programy w orientacji poziomej.
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

 
  Magia :wink: Po prostu wgrałę apkę TV App Repo i przez nią robię skróty do menu, a po za tym trzeba mieć w menu ustawień tv w zakładce Bezpieczeństwo i ograniczenia włączone Nieznane źródła.
profile.country.PL.title
gapcio33
Poszukiwacz

Do Marcinor. Wielkie dzięki genialne😁 Jeszcze tylko Tv app tępo i jestem w domu😁

profile.country.PL.title
gapcio33
Poszukiwacz

Do Marcinor. 

Mam jeszcze jeden problem mianowicie. Nie mogę wpisać adresu e-mail i hasła. Obsługuje myszką. Pole do wpisu liter jest widoczne ale nie aktywne. Mam podłączyć klawiaturę i z niej wprowadzić maila i hasło do zalogowania?

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

gapcio33  Ja używam pilota do tv sony ze smartfona " Video & TV Sid..."
profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

@marcinor dzieki faktycznie dzięki tej apcje TV repo mogę dodawac apki do menu. Tylko zauważyłem ze mam 2x Nc GO+ i polsat GO + w ustawieniach / aplikacje.. Moze dlatego ze on instaluje je drugi raz i tworzy skrót bo ważą mniej niz główny plik instalacyjny.

 

@marcinor  używasz ncgo+ wiesz ze wyszła nowsza wersja z grudnia? Poprawia niby błędy więc warto zaktaulizować jak nie masz tej wersji najnowszej :).  
Druga sprawa czy jest sposób by obsługiwać nc go + pilotem, nie myszką? Chyba nie ?;/ 

 

U mnie jest mały błąd po wgraniu 8.0. Kursor myszki podłaczonej pod usb jest nieczytelny :<. Nie wiem czemu. wcześniej na 7.0 to był widoczny kursor a teraz jakas kreska eh..

 

Btw. Jaki używacie program do przeglądania zawartości dysków? Ja polecam AnExplorer PRO - jest mega szybki i czytelny..  Co do filmów Blu-ray, MKV itp to polecam np Nova video Player. Świetnie sobie radzi z odtwarzaniem polskiego lektora (czyli inne źródła) + obsługuje MKV w HDR 4K : 

 

 

Na zdjeciu pokazuje, ze faktycznie można dodawać apki do menu dzięki tej apce :). Super sprawa. Fajno ze działa z nowym Oreo :).

 

IMG_20190208_155053.jpg

profile.country.PL.title
gapcio33
Poszukiwacz

Do Marcinor. 

Dzięki za info wszystko działa😊