anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

profile.country.PL.title
Tomasz_Locwin
Poszukiwacz

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

Witam,

 

Mam pytanie kiedy Sony planuje aktualizacje Android TV np. dla KD-65XF9005 (XF90 model 2018) do wersji Oreo 8.x?

 

Pozdrawiam

Tomek

228 ODPOW. 228
profile.country.PL.title
gapcio33
Poszukiwacz

Do Tomasz Bielski.

Nie musisz obsługiwać nc+ go za pomocą myszki. Dzięki info od Marcinor. Zainstalowałem program na smartfona Video&Tv Side Viewer i wtedy telefon jest pilotem.

 

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

No tak ale NcGo+ nei wspiera pilotów z tego co wiem. Bo nie jest to aplikacja przeznaczona dla androida w TV tylko do tabletów (dotykowych). 

I czy wgranie takiej apki coś da ? która zamieni smartfon w pilot??

 

profile.country.PL.title
gostomek
Poszukiwacz

Nie działa u mnie wyszukiwaiew głosowe za pomocą pilota. Normalnie usługa uruchamia się , ale po odczytaniu prawidłowym moich słów, nic się nie wyświetla. Tylko animacja "mikrofonu" i tyle. 

profile.country.PL.title
gapcio33
Poszukiwacz

Do Tomasz Bielski.

Tak aplikacja nie obsługuje pilotów. Sterowanie telefonem jest po prostu alternatywą dla myszki. Dla mnie osobiście dużo wygodniejszą ale to wszystko kwestia preferencji. 

profile.country.PL.title
gapcio33
Poszukiwacz

Do Tomasz Bielski.

Mam pytanie odnośnie Tv app repo. Nie mogę jej w żaden sposób znaleźć w sklepie Google Play. Może źle wpisuję. Używam Tv launcher. Ale tv app wydaje się bardziej intuicyjny. W jaki sposób ją instalujesz?

profile.country.PL.title
wojtekmarchewka
Użytkownik

@gapcio33 

Niema tej apki, w Google Play na Tv. Musisz pobrać z np. https://www.apkmirror.com/apk/felker-tech/tv-app-repo-android-tv/tv-app-repo-android-tv-1-1-4-playst...

I zainstalować za pomocą menadżera plików

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

 Super! Cieszę  się, że mogłem pomóc.
profile.country.PL.title
fonik100
Poszukiwacz

Witam,

orientujecie się czy będzie aktualizacja do serii xd85?

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@fonik100   Sony nie wyklucza a jak nie wyklucza to znaczy ,że nie będzie :).Chociaż z 6 na 7 aktualizacja wyszła po ok. 3 miesiącach po rocznikach 2016/17 ,nadzieja umiera ostatnia.

profile.country.PL.title
przebinda
Użytkownik

Ze względu na brak OTA  (55XD8005) i akcje w tamtym roku (aktualizacja była wstrzymana na parę miesięcy) proszę o info czy zostały naprawione następujące problemy

1. Znikające peny / dyski USB 

2. Usypianie dysków USB ( nagrywanie lub odtwarzanie) po wyłączeniu TV

3. Samoczynne włączanie się TV

4. Ginąca sieć Wifi, najczęściej po wyłączeniu TV po dłuższym czasie.

 

Jakby ktoś po aktualizacji dał znać co się dzieję z tymi tematami.