anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

profile.country.PL.title
Tomasz_Locwin
Poszukiwacz

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

Witam,

 

Mam pytanie kiedy Sony planuje aktualizacje Android TV np. dla KD-65XF9005 (XF90 model 2018) do wersji Oreo 8.x?

 

Pozdrawiam

Tomek

228 ODPOW. 228
profile.country.PL.title
Gr4ffy
Użytkownik

Panowie co sądzicie ogólnie o Androidzie w 65XF9005, telewizor zbiera dobre opinie jeżeli chodzi o stosunek jakości obrazu do ceny.

Szukam TV dla matki i mam obawy w związku z systemem, sam mam kilkuletni Sony i czasem szlag mnie trafia przez Androida.

Warto brnąć czy lepiej szukać coś u konkurencji?

profile.country.PL.title
premiero
Użytkownik

Ja bym drugi raz nie kupił.
profile.country.PL.title
Blind227
Poszukiwacz

Nie ma co narzekać takie czasy teraz jak kupujesz tel albo tv to najlepiej brać top model bo reszta to okrojone i ograniczone . wystarczy poczytać tematy tutaj większość to słabsze serie ja 55x8509 mam już prawie 4 lata i owszem na premierę android ostro dawał popalić ale teraz jest już o wiele lepiej.  :slight_smile: Tylko Sony :slight_smile:

profile.country.PL.title
kapitan_rzbik
Poszukiwacz

mam taki problem w tym oreo że ni z stąd ni zowąd otwiera mi sie autodtwarzanie pendrajwa tak jakbym go dopiero włożył. mial ktoś coś takiego . wiecie moze jak wyłaczyć storage activity ?

pendrajw siedzi w gnieździe cały czas

Tagi (1)
profile.country.PL.title
patrol69
Użytkownik

Pomimo tego że ciekawość mnie zżera to po przeczytaniu całego wątku daruje sobie sobie jeszcze OREO. Poczekam aż wyjdzie automatyczna aktualizacja na TV.

profile.country.PL.title
records75
Poszukiwacz

A czy ktoś już wgrywał tą najnowszą aktualizację z 27.11.2019r???

profile.country.PL.title
patrol69
Użytkownik

Podpinam się pod pytanie kolegi wyżej. Jak wygląda jakość obrazu na Canal+4k z którą było tyle problemów związanych z hdr ?

profile.country.PL.title
legwan1969
Użytkownik

Tak wgrałem, jest już u mnie parę dni, sprawuje się dobrze żadnych zacięć,wszystko śmiga polecam  

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Ja również mam najnowszy soft ale żadnej różnicy nie zauważyłem.

Może poza nakłanianiem do użytkowania poleceń głosowych.

profile.country.PL.title
Borysek09
Użytkownik

Też żadnej wielkiej różnicy nie zauważyłem poza sklepem Google Play oraz trochę ulepszonym YouTube.