anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

profile.country.PL.title
Tomasz_Locwin
Poszukiwacz

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

Witam,

 

Mam pytanie kiedy Sony planuje aktualizacje Android TV np. dla KD-65XF9005 (XF90 model 2018) do wersji Oreo 8.x?

 

Pozdrawiam

Tomek

228 ODPOW. 228
profile.country.PL.title
arkadio79
Użytkownik

Hej
Mam wersje oprogramowania 6.6520 i nadal mam czarne tło w menu...
Czy wam po aktualizacji sie tło zmieniło ?
profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Tło cały czas czarne. Bardzo ładne 

profile.country.PL.title
HD56-ZD63.
Użytkownik

Do arkadio79

Nie wiem jaki masz telewizor.

U mnie xf9005 (6520 z pendraive) )  kolor menu ekranu głównego zmienia się w zależności od koloru  ikonki aplikacji, na którą najeżdżam. Początkowo podchodziłem do tego z rezerwą. Teraz jest już ok, a nawet wydaje mi się, że jest to dość ciekawe urozmaicenie menu ekranu głównego.

profile.country.PL.title
premiero
Użytkownik

Moje wrażenia po aktualizacji z 6.5830 do 6.6520 (KD-55XF9005):

 

1. Interfejs o wiele mniej responsywny, przycina się.

2. Brak możliwości zamknięcia aplikacji uruchomionych w tle (nie działa wciśnięcie i przytrzymanie przycisku Home) - bardzo brakuje tej opcji!

profile.country.PL.title
bronq-05
Poszukiwacz

Witam, mam 65XF7596

Już miałem zaktualizować androida do 6520 ale po przeczytaniu Waszych spostrzeżeń, wychodzi na to że nie mam sensu aktualizować. Obecnie mam w tv androida 7,0 i telewizor śmiga dość przyzwoicie. Troche tylko jest opóźnienie np przy przyciszaniu (naciskam klawisz na pilocie a telewizor reaguje po sekundzie) poza tym jest ok

profile.country.PL.title
on-33.
Użytkownik
profile.country.PL.title
JawkaM
Poszukiwacz

Orientuje się może ktoś czy po aktualizacji androida w XF9005 zmieniło się coś z obsługą portów HDMI1/2/3/4?

Wcześniej czytałem gdzieś (i chyba nawet w specyfikacji jest napisane) że źródła sygnału 4K powinny być wpięte w port HDMI2 albo HDMI3, które wspierają bitrate do 18 Gbps. 

Mam od Orange dekoder Samsung ICU100 z podpiętym światłowodem i tam kilka programów 4K m.in. Eleven Sports  1 4K ... no i po podłączeniu szybkim kablem HDMI do portu HDMI2 obraz czasem zupełnie nie był widoczny i nie inicjowało się połączenie. Restartowałem dekoder czasem po kilka razy żeby zobaczyć jakikolwiek obraz w TV, podczas gdy wpięcie tego dekodera pod port HDMI4 rozwiązało problem i jestem w stanie oglądać treści nadawane w 4K, których jakość zdecydowanie odróżnia się od tego samego nadawanego jednocześnie w HD (to samo Eleven Sports 1).

 

Wracając do podstawowego pytania: czy zatem po aktualizacji oprogramowania do Oreo, wszystkie porty HDMI w XF9005 wspierają już w pełni 4K? 

Robił ktoś testy 4K na portach innych niż HDMI2/HDMI3?

profile.country.PL.title
olo_mistrzu
Użytkownik

Po aktualizacji do tego dziadostwa podczas ładowania filmu w Kodi wywala z Kodi do głównego menu telewizora. Świeży system, na kodi tylko dwie wtyczki Exodus i Exodus Redux. Telewizor 55xe9305 android 8, Kodi 18.4.

profile.country.PL.title
bronq-05
Poszukiwacz

Mój TV to KD-65XF7596

Nie wytrzymałem i zrobiłem aktualizację... Miałem obawy po przeczytaniu Waszych spostrzeżeń, ale ciekawość wzięła górę.

 

Moje spostrzeżenia:

Telewizor jakby trochę szybciej reagował na pilota, fajniejsze memu, netflix szybko się uruchamia, raz mi wyszło z Kodi (ale przed aktualizacją też się mu to zdarzalo)

Na szczęście nie widzę żadnych negatywnych skutków.

Pozdrawiam

 

profile.country.PL.title
przebinda
Użytkownik

u mnie -> 55xd8005

na + menu i szybkość dzialania (ale z appek - mam tylko netflixa, hbo go, vod tvp, player.pl).

na - - wifi zaczęło szaleć (rozłączał się min. 2 razy na godzinę - mega problem z oreo) - 30cm od TV leży Compal z UPC - więc musiałem kablem podpiąć.

Od tego czasu spokój.