anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

profile.country.PL.title
Tomasz_Locwin
Poszukiwacz

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

Witam,

 

Mam pytanie kiedy Sony planuje aktualizacje Android TV np. dla KD-65XF9005 (XF90 model 2018) do wersji Oreo 8.x?

 

Pozdrawiam

Tomek

228 ODPOW. 228
profile.country.PL.title
GreeG71
Użytkownik


@arkadio79  napisał(a):

Witam

Wczoraj zaktualizowałem tv do najnowszej wersji oprogramowania oreo 8.0 i pojawił się problem. Tv przestał odtwarzać dzwięk DTS z plików zapisanych na dysku zewnętrznym, po zmianie ścieżki np. pl ac3/eng dts aplikacja wideo się wiesza i po wyjściu z aplikacji dodatkowo nie ma dzwięku jest tylko obraz na urządzeniach podłączonych przez hdmi np. nc+, tutaj ratuje go jedynie miękki reset.

Reszta aplikacji działa prawidłowo,  dzwięk po hdmi arc idzie tylko DD 5.1

 

Niestety mam to samo :(( WRRR Sony jak zwykle coś spiepszy. Bałem się aktualizować ale ciekawośc wzięła góre. I masz. Ale Sony to Sony robi aktualizacje dla siebie. Po co coś co działało ma działać dalej . Niech klient sie męczy !!! :((((((((


 

profile.country.PL.title
GreeG71
Użytkownik


@zbygaaj  napisał(a):

mam pytanko do tych co zainstalowali An8 czy w zakładce pamięć  wysuń dysk jest dalej Wyuwam ? Czy na 8 inaczej to się odbywa już ?


Tak w zakładce pamięć jest  "Odłącz"

profile.country.PL.title
Kaza80
Użytkownik

Czy nie widzicie ze nic sie nie zmienilo w filmach z netflix w firmacie hdr/dolby vision lub nawet pogorszyło

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Systemowy odtwarzacz wideo w ogóle przestał odtwarzać filmy 4k. Ale on zawsze był zdupy. Używam Kodi, działa dobrze w 4k i dts. 

profile.country.PL.title
GreeG71
Użytkownik


@Piotr.Kummer  napisał(a):

Systemowy odtwarzacz wideo w ogóle przestał odtwarzać filmy 4k. Ale on zawsze był zdupy. Używam Kodi, działa dobrze w 4k i dts. 


Odtwarzacz działaj do czasu wgrania nowego oprogramowania. Napisz proszę jak zrobiłeś że kodi odtwarza DTS.

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik
profile.country.PL.title
robew9811
Użytkownik

Bylem wczoraj w Sony Center w serii tv F po wcisnieciu przycisku input na pilocie pojawia sie lista wejsc i przy ARC jest takie oznaczenie-eARC/ARC.

Z info jakie uzyskalem od pracownika wynika ze aktualizacja v6.5830 jest w wersji beta. Poprawna wersja ma sie pojawic marzec/kwiecien.

Do eARC nie jest potrzeby kabel 2.1, wszystkie kable hdmi powyzej wersji 1.4 maja tzw linie ethernet i jest ona uzywana do przesylania wiecej jak 6 kanalow audio. Latwo to sprawdzic podlaczajac np odtwarzacz bd (bitstream)do amplitunera (u sony ustawic AFD) i otrzymamy dzwiek 7.1

profile.country.PL.title
Artur-73
Użytkownik

Czy ktoś wie od czego to zależy że jedni już mają nową aktualizację a jedni jeszcze nie tak jak ja wciąż czekam...

profile.country.PL.title
florky12
Poszukiwacz

Link do Kodi nieaktywny.

 

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Trzeba czekać na nową wersję Kodi *****ty, brak dźwięku DTS.  Ale player Archos działa świetnie z filmami 4k w DTS.