anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

profile.country.PL.title
Tomasz_Locwin
Poszukiwacz

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

Witam,

 

Mam pytanie kiedy Sony planuje aktualizacje Android TV np. dla KD-65XF9005 (XF90 model 2018) do wersji Oreo 8.x?

 

Pozdrawiam

Tomek

228 ODPOW. 228
profile.country.PL.title
skotarczak2278
Poszukiwacz

Witam Masz jusz tą aktuizacje kd-55xf7596 czy przez USB

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

mam pytanko do tych co zainstalowali An8 czy w zakładce pamięć  wysuń dysk jest dalej Wyuwam ? Czy na 8 inaczej to się odbywa już ?

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Nie wiem czy modele z 2015 dostaną aktualizację do 8 (sugestie z Sony są na chwilę obecną negatywne) ale czytając o problemach po aktualizacji także na zagranicznych forach przestaję już za takową tęsknić... :wink:
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@wolfmar  wystarczy luknąć na Philipsa 10 grudnia zapowiadał na dniach ósemkę mam najnowszego 803 i do dzisiaj cisza coś się wykrzaczyło Sony jednak poszło ,że jakoś to będzie i jak przy siódemce były problemy ,ludzie o tym pisali ale byli też tacy jak ja ,którzy nie mieli zastrzeżeń i widać to samo jest teraz.Mam model XD i jednak chciałbym  dostać Androida 8 bo jest podobno stabilniejszy i szybszy.Dlaczego Philips może a Sony nie ?! Przychodzi myśl najgorsza jaką biedę sprzętową Sony pakowało do swoich TV i to nawet do tych najdroższych ,że się nie da ?

profile.country.PL.title
stefek38
Użytkownik

Do zbygaaj dalej pozostało wyuwam.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@stefek38   dzięki za info ponad rok temu zgłaszana literówka "przekazaliśmy dalej" i co ? Sony drobiazgami się nie zajmuje olewa to.

profile.country.PL.title
wojtekmarchewka
Użytkownik

Czy może kolega sprawczić w ustawieniach HDMI Arc funkję eARC- po nim jest przekazywany dżwięk 7.1. zwykły ARC przesyła tylko 5.1.

Nie ma żadnej wzmianki o eARC w aktualizacji, a żeby sprawdzić takowe funkcje, potrzebny jest Kabel HDMI 2.1, który mało nie kosztuje, a i z dostępnością jak na razie nie jest za dobrze

profile.country.PL.title
Kaza80
Użytkownik

Zadnej roznicy  w poprawie hdr dolby vision nie widac nic nie poprawili

 

Amazon w hdr jest nie do porówania poprostu jak z płyty

profile.country.PL.title
JERZY_BTZ
Poszukiwacz

Po zainstalowaniu Android 8.0 Oreo opcja wysuń dysk jest dalej.

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Instalacja z usb bez problemu. Nowy system ogólnie niezły. Poprawione HDR z Ultrabox 4k. Były problemy z HDMI ARC. Ale w końcu zadziałało. Także póki co jest lepiej. 

Sony kd-75xe8596