anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

profile.country.PL.title
Tomasz_Locwin
Poszukiwacz

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

Witam,

 

Mam pytanie kiedy Sony planuje aktualizacje Android TV np. dla KD-65XF9005 (XF90 model 2018) do wersji Oreo 8.x?

 

Pozdrawiam

Tomek

228 ODPOW. 228
profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Oki wgrałem no nieżle to wyglada Netflix włącza sie w sekunde!

Ale troszke mi muliło jak uruchomiłem menu główne.. Strasznie muliło .. Ale jakos teraz jest dobrze..

 

Nie wiem czy nie zrobić jednak przywracania do domyślnych ustawień bo troszke mam burdelik w plikach hm.

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

O a ja myślałem że mulenie Netflixa mam od pilota Harmony i WiFi. A tu się okazuje że wina aplikacji. No to muszą zaktualizować. Na szczęście nie wpływa to na jakość filmów. 

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Wyjscie z aplikacji roznych jest błyskawiczne..

 

Nie czaje zbytnio tej opcji "następne".. Czy można w niej ustawić by zapisywał filmy z netflixa do późniejszego obejrzenia?

 

Wam też znikła opcja trybu sportowego (football) ?

profile.country.PL.title
Witold_SZ
Użytkownik

Czy OREO 8.0 można wgrać obecnie tylko przez usb? Przy autoaktualizacji mimo  wersji 7 pokazuje, że to aktualna wersja. A może ja tylko tak mam?

Czy zmieniło się coś odnośnie TimeShift - czy dodano tą funkcjonalność?  

profile.country.PL.title
jarixo
Użytkownik


@Witold_SZ  napisał(a):

Czy OREO 8.0 można wgrać obecnie tylko przez usb? Przy autoaktualizacji mimo  wersji 7 pokazuje, że to aktualna wersja. A może ja tylko tak mam?

Czy zmieniło się coś odnośnie TimeShift - czy dodano tą funkcjonalność?  


Na automatyczną aktualizację OTA widocznie jeszcze trzeba zaczekać chwilę, chyba że ją wstrzymają całkiem. Jak brakuje Ci jednak cierpliwości jak zresztą pewnie większości uczestników tego tematu to instolacja z USB (pendriva) jest bardzo prosta i nie bardziej ryzykowna jak OTA. Wszystko jest tutaj: https://www.sony.pl/electronics/support/lcd-tvs-android-xf90xx_x90xxf-series/kd-65xf9005/downloads/0...
Co do timeshifta to nie wiem bo nie używam wewnętrznych tunerów i nie sprawdzałem ale dziwi mnie to bardzo, że takiej przydatnej funkcji od początku nie wprowadzili bo skoro jest możliwość nagrywania to z timeshift jest chyba niewielki problem.

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Ogólnie na plus.. Bardzo fajnie i szybko działa. Ale jednak polecam przywrócic ustawienia fabrycznie.. Działa duużo szybciej niż po updejcie z 7.0.

 

Podoba mi się błyskawiczne przejścia np z YT/netflix do menu do telewizji i odwrotnie. Wygodniejsze menu.. 

 

Nie wiem co jest ale znikła mi ta nowa opcja "następne" która ma taka niebieska ikonke i była na stałe wyswietlana pod aplikacjami.. Jej domyslnie chyba nie mozna wylaczyc bo grzebałem w dostosuj kanały.. Dziwne to troszke? :slight_smile: Mimo to nie wiem czy ona i tak bedzie mi potrzebna..

 

Kolejna sprawa.. czy jest możliwość by np wyswietlały sie materiały w menu od innych aplikacji niz Netflix / YT? Chodzi mi np o Amazon / HBO ? 

A moje menu wyglada teraz tak: _k1UJrv2BK--lnfmRAHI7oPP8ZVgG7IO.jpg

 

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Jak jestem w tej pozycji która jest na zdjęciu i zjadę niżej pilotem to wyświetlają mi się materiały z innych moich aplikacji: hbo go, player, tvp vod itd

profile.country.PL.title
mirenio
Poszukiwacz

Witam

Posiadam tv kd-49xf8596 po wgraniu androida 8.0 filmy z pendriva długo się ładują oraz strasznie przecinają sie, oraz nie mogę z laptopa z win 10 rzutowac filmu na tv, brak dostępu do tv.

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

@jajko6  może wyświetlaja sie jak sie zalogujemy do amazon/hbo i właczymy jakis materiał? 

profile.country.PL.title
mirenio
Poszukiwacz

Czy jest możliwość wygrania androida 7 z powrote.Gdzie mogę znaleźć firmware i jaki numer do kd-49xf8596