anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

profile.country.PL.title
Tomasz_Locwin
Poszukiwacz

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

Witam,

 

Mam pytanie kiedy Sony planuje aktualizacje Android TV np. dla KD-65XF9005 (XF90 model 2018) do wersji Oreo 8.x?

 

Pozdrawiam

Tomek

228 ODPOW. 228
profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Dziwne, dziwne, bardzo dziwne.

Żeby była jasność kolego marcinor - u mnie też się włącza HDR automatycznie, tylko że obraz robi się wyraźnie jaśniejszy dopiero jak zmienię w ustawienia HDR z automat na HDR10. U Ciebie zmiana na HDR10 nic nie zmienia?

profile.country.PL.title
florky12
Poszukiwacz

Tez mam XE9005. HDR na YouTube wyglada na automatycznie i na HDR10 tak samo.

profile.country.PL.title
stefek38
Użytkownik

Moze zaktualizujcie wersje YouTube do najnowszej

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Ja mam Youtube 2.05.03

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

 
jajko6  Tak na HDR10 i na Automacie , jest tak samo ładnie, tylko zauważ , że są dwa filmiki Avengers takie same i różnie HDR na nich działa.
profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

U mnie na obu jest tak samo.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że po aktualizaji do Oreo zniknęła mi z telewizora aplikacja Youtube i musiałem ją ściągać z Google Play.

Widocznie  tym co HDR na Youtube działa poparawnie, aplikacja pozostała na telewizorze po aktualizacji.

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Ja mam X9005 i nadal nie mam ;/

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca
profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

@marcinor jakoś zawsze czekałem jak pojawi sie sama.. Jeszcze cos przez usb zle wgram :p.. Chyba nie będę ryzykował..


Zastanawiam sie tylko czy po wgraniu updejta warto przywrócic ustawienia do domyslnych? Wówczas strace ustawienia kalibracji :(. Dlatego chya sobie zrobie fotki z moich ustawien dla różnych wyjsc HDMI bo tego mam sporo..

 

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Nie bądź baba, ja zawsze aktualizuję przez usb, jak chyba większość tutaj na forum.

Jedyna niedogodność to muszę klęczeć przez 15 minut przy telewizorze, żeby mi prąd nie wyłączyli.