anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android 6.0 gotowy do pobrania

profile.country.PL.title
Sebastian_Wroc_83
Użytkownik

Android 6.0 gotowy do pobrania

Witam,

 

Zgodnie z zapowiedziami Sony, pojawiła się aktualizacja oprogramowania. Proszę o opinie osób które dokonały aktualizacji.

126 ODPOW. 126
marc.k
Poszukiwacz

Uważacie że nie ma co czekać z zgłoszeniem tv do serwisu ? nie pojawi poprawiona wersja 6.0 ? Na zagranicznych forach piszą że tv po naprawie (wymiana płyty głównej) i tak wraca z andoridem 5.1. 

Virael
Poszukiwacz

Uważam że nie ma co czekać. Do mnie odezwali się po dwóch dniach od zgłoszenia, wizytę mam umówioną na poniedziałek. Naprawa, z odesłaniem, powinna trwać do tygodnia. 

profile.country.PL.title
pepe-29
Użytkownik

U mnie też restartuję się czasami bez przyczyny (model KD-55xd8505). Przed aktualizacją tego nie było. Macie jakieś rozwiązanie na ten problem? Czy trzeba czekać na poprawki aktualizacji?

Virael
Poszukiwacz

@pepe-29 W Twoim przypadku powinno wystarczyć przywrócenie do ustawień fabrycznych: https://sony-eur-eu-en-web--eur.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/137866/knowledgebase/1/

Można to przeczytać w komunikacie sony odnośnie wstrzymania aktualizacji do andka 6.0: http://www.sony.co.uk/support/en/content/cnt-hn/prd-tvhc/Android-Marshmallow-on-hold

 

Co do probemu 43 calowych modeli. Panowie byli u mnie wczoraj. Na miejscu wymienili płytę główną na tymczasową i wgrali soft. Jak tylko dostaną płytę główną do mojego telewizora to jeszcze raz u mnie zagoszczą i tym razem wymienią już na właściwą do mojego modelu. Koniec końców - telewizor działa :slight_smile:

profile.country.PL.title
krobson
Poszukiwacz

Czy z tej wersji v3.845 można wrócić do wersji v3.533?

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

nie ma odwrotu po instalacji

profile.country.PL.title
krobson
Poszukiwacz

To po co sony daje aktualizację na stronie do 5.0

http://www.sony.pl/support/pl/product/KDL-55W809C

Virael
Poszukiwacz

Moim zdaniem fabrycznie była instalowana starsza wersja softu, dlatego ta aktualizacja znajduje się na stronie Sony.

profile.country.PL.title
mgonera
Poszukiwacz

Witam wszystkich. Ciekawi mnie jaki procent awarii sprzętu po aktualzacji spowodowany jest błędami samego oprogramownia a jaki błędami użytkowników podczas aktualizacji. A tak poza tym jak narazie (2 tygodnie użytkowania) jestem zadowolony z androida 6. Telewizor KD-55X8509C wreszcie złapał oddech:smileyhappy:. Aplikacje uruchamiają się szybciej, brak restartów, dysk w nocy grzecznie śpi i mam wrażenie poprawy jakości obrazu - nie wiem czy to subiektywne odczucie ale jest...Jedyne do czego mogę się przyczepić to w pewnych okolicznościach tnący youtube. Tu potrzebna optymalizacja bo chyba hardware nie wyrabia. Mam zamiar zresetowac tv do ustawień fabrycznych bo troche "śmieci" już na nim uzbierałem i to może zakończy zadyszki youtube'a. Pozdrawiam

Tagi (1)
marc.k
Poszukiwacz

Jakie błędy użytkownika sugerujsz? Proces jest uproszczony do minimu cieżko jest coś popsuć, chyba że wyłączysz tv z prądu podczas aktualizaji. Osobiście znam się na rzeczy i moja aktualizacjia się nie powiodła,dźwiek jest brak obrazu - ewidentnie błąd aktualizacji nie mój. Na jutro mam wizytę serwisanta dam znać co i jak.